bir aceminin hatalarından aldığı dersler listesi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve izmirli umut tarafından 1 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. izmirli umut

izmirli umut Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    grafik
    Yer:
    izmir bornova çamdibi
    uzun bir aradan sonra bir daha çalışmaya başladım

bu sefer herşeyi doğru yapmak istiyorum... da ... acaba herşeyi doğru anladım mı ????

1. aldığım ders ; önce belli bölgeleri çalıştır zırt diye her yerini çalıştırmayı denemem lazım gücüm yetmiyor overload oluyorum moralim bozuluyor .

2. aldığım ders ; motivasyon herşeydir asla moralini bozma ÇALIŞMANA BAK !

3. aldığım ders ; !!! YE , KALDIR , UYU , !!! yani sabahın köründe kalkıp antrenman YA -PIL - MAZ sonra o haline işe gidersin koca gün sürünürsün. Akşam yemeğini hafifiçe ye kendine gel ısın çalış biradaha hafifi çe ye ve UYU....

4. ders ; KALEM VE KAĞIT DİYE BİR ŞEY İCAD EDİLMİŞ. en son kaç kilo ile kaç tekrar yaptığını yaz ....YAZ ... ölçülerini yaz...

5. ders ; az tekrar çok ağırlık mı çok kilo az tekrar mı kimse işin içinden çıkamamış o nedenle KENDİ VİCUDUNU DİNLE SANA NE DİYOR... kaç tekrar yaptığında sana ne söylüyor ... ALOOOO .... duyuyorsun demi yeter dediğinde bırak ....

6. ders ; DİNLEN ... dinlenirken gelişirsin ... dinlen ...

7. ders ; aç karınla çalışılmaz ... şiş karınla çalışılmaz ...

8. ders ; no pain no gain derken sakatlanacak kadar kendini zorlamanın alemi yok .... kasları yakarsan onlarda gelişemezler

9. ders ; antrenmandan sonra ne kadar protein alırsan al vicudunun işleyebildiği kadar protein işe yarar o nedenle sadece protein değil proteini sentezleyebilceğin gıdaları da al.

10 ders ; hareketleri sindirmeden yapma ... gerekirse az sayıda yap ama doğru yap hareketi kaçırırsan kaslarını asla geliştiremezsin ...

11. ders ; kasıldığın yerde nefes ver ...

12. ders ; anternmandan önce ısınma çok uzun yada çok kısa olmamalı

13. ders ; anternman öncesi çabuk enerjiye dönüşecek şeyler ye antenman sonrası protein içeren şeyler

14. ders ; hiç bir firma proteini uzaydan getirmiyor ... bıldırcın yumurtası, lor, çökelek, tavuk yumurtası, tavuk, balık BUNLAR DAHA UCUZ 1 kova protein tozuna vereeğin para ile bunlardan 20 kg alırsın ?

15. ders ; kombine olmayan hiçbir şey işe yaramaz ... pazı yapmak istiyorsan kolundaki bütün kasları çalıştırmalısın ... iyi beslenmek için tüm yiyeceklerden yemelisin... v.g. için hem beslenem hem çalışma hem dinlemeyi dengelemelisin ... v.b.

şimdilik temel olarak bunları anladım yanlış anladıysam lütfen beni uyarın

Sayfayı Paylaş