Bir İlgilenirmisiniz Önemli

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve gercekoguz tarafından 24 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gercekoguz

gercekoguz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 3 ay önce spora başladım skinny fat denilen vücut tipine sahibim zayıfım evde ne bulursam yiyorum maddi durumumuz pek iyi değil o yüzden hergün tavuk filan yiyemiyorum bol bol peynir tüketiyorum malum Ege bölgesinde peynir çok ucuz sporumu düzenli yapıyorum bu 3 ay içerisinde kilolarım arttı daha ağır kaldırabiliyorum ama hiç değişmedim arkadaşlarım o kadar gittin birşey olmamış diyorlar moralim bozuluyor başka forumlardada 3 ay içerisinde gelişmen gereken var diyenler oldu boşa kürek çekmiş gibi hissediyorum bu forumu daha öncedende takip ediyordum bilgili abiler var görüşleriniz önemli (*Sporumu düzenli yapıyorum aksatmam ağırlıklar maksimum bazen spor yaparken ağlıyacak gibi olduğum bile oluyor zorlayabildğim kadar zorluyorum haraketler düzgün formunda buna çok dikkat ederim başkalarını uyardığım bile oluyor*)

Babam her gün tavuk alamaz ama protein tozu alabilrim dedi bi sizce alayımmı o paraya tavuk al diyenler olcak ama malesef öyle elde tutunca istemsizce para gidiyor başka yere bir anda almamız gerek o zamanda son kullanma tarihi sorunu var et proteini yerine protein tozu alıp sıklıkla tükettiğim peynir - yumurta - sütüde tüketmeye devam ederim bi yardım ederiz çok makbule olur en azından boşamı kürek çekiyorum bir yerde hatamı yapıyorum bilmek istiyorum :(

Ekli Dosyalar:

2. algorist

algorist Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Boyun kac? Ve kac kiloydun şimdi kac kilosun

3. gercekoguz

gercekoguz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1.81 boyundayım 60kiloydum 66oldum ama ne göbek değiştii nede başka bir yer sadece tartıda fazladan 6kilo aldım

Sayfayı Paylaş