Bir Ömür Graniner Kullanmak Zararlımı?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve unkmys tarafından 13 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. unkmys

unkmys Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar konuyu doğru bölümemi açtım bilmiyorum ancak şöyle bir sorum war ben 19 yaşında 175boyum ve malesef 50 kiloyum takviye olmadan kilo alamıyorm 4 yıldır hardline herbalex gain fast diğer pekmezdi fln ne varsa kullandım grainerlar haricinde hiçbirşey kilo aldırmadı bu aralar param yok düştü kilom bu yüzden grainer olunca alıyorum yani gain fast çok işe yarıyor 1kgliğinden aldım 2 kilo aldırmıştı ancak gitti tabi kullanmayı bırakınca sporda yapıyordum grainer kullanırken 1ay kadar kilolar sabit kalıyor o yüzden iştahım maşallh çok iyi doktorada gittim hiçbir sorunum yok sorum şu:

ömür boyu grainer kullanmak istiyorum sağlığıma zararı olurmu istediğim kiloya ulaştıktan sonra günde 2 ölçek kullanıcam sadece sabit kalmak için sporada devam tabi zararı olurmu sizce ? başka türlü kilo alamıyorm çünkü 4 yıldır çok para harcadım sağa sola :( şimdiden teşekkürler

2. 1reex1

1reex1 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    4 yıldır kilo almak için çeşitli şeyler denedim diyorusun pki 4 yıldır spor yapiyomusun onu anlamadım !?

3. unkmys

unkmys Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    grainer aldığım sürelerde yaptım grainerda ucuz değil toplamda 5 kere kullandım grainer bitene kadar kutular yaptım

4. major24

major24 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ömer
    düz mantık diyebilirsiniz ama 1kg 'lık gainer ile 2 kg alabiliyorsan bence sorun beslenmen de olabilir. Salona yazıl ve Kendine bir beslenme programı hazırla, yaklaşık 3 ay boyunca bu programı uygula.

5. unkmys

unkmys Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    tm anlaşıldı sorun olmaz sağlık açısından teşekkrler arkadaşlar konu kilitlenebilir

6. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    evet kitlensin sen cevabını almışsın zaten

Sayfayı Paylaş