Bir Çömezden Danışma Talebi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve serinumara tarafından 14 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. serinumara

serinumara Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar, forumu kısa bir süredir takip ediyordum, sonunda üye olma zamanının geldiğini hissettim. Hoş buldum ayrıca :)

Gelelim konu açma sebebime;
    Ben 1.83 boyunda 96-101 kg arasında sürekli gidip gelen, %26 yağ oranına sahip, alt taraf aşırı zayıf ve nispeten şekilli, üst taraf göğüs karın bölümü aşırı yağlı bir zatım. Ayrıca duruş bozukluğuna da sahibim.
    Bir dönem tamamen psikolojik çöküntü ile ilintili olarak 1,5 ayda 14 kg verdim. 102'den 88'e düştüm.
    Rugby oyuncusuyum, kas kütlem zayıflamadan önce nispeten daha iyiydi. Ama adım gibi eminim
    tamamen kas yaktım ve o dönem sarkık bir vücut aynı şişman görünüşe sahiptim. Ve sonrasında da 10 kg aldım, sürekli al ver oldu vücudumda.
    Neyse sonunda Ocak ayı itibariyle Salona gitmeye başladım. Gittiğim salon arkadaşıma ait. Başladığım sırada amacım tamamen fit olmaktı.
    Ama vücut tipimden ötürü, bacaklarım 1 ay içinde şekil almaya başlayınca kütle de arttırmak gibi bir isteğim oldu. 1 ay sonunda iş sebebiyle bıraktım sporu.

Geçen haftalarda tekrar başladım. Kardiyo aşırı derecede sıkıcı geliyor bana, biraz da tembellik var, yalan değil. 2 gündür sıkı bir diyete başladım, Animal Cuts ve X-treme Whey protein alıyorum. Sorunlarım belli. Ne önerebilirsiniz, nasıl bir yol izlemeliyim bilmiyorum. Çok hırslıyım, hayatımın çoğunu kilolu biri olarak geçirdim. Dik durduğum zamanlar vücudum güçlü görünüyor, hatta body yaptın mı diye soran bir iki kişi de olmuştu.

Uzunca oldu kusuruma bakmayın. Tavsiyelerinizi bekliyorum, saygılar.

Sayfayı Paylaş