Birşey danışcaktım...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Velkor tarafından 8 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Velkor

Velkor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba Arkadaşlar

Düzenli bir şekilde haftada 4 gün bb yapıyorum 2 gün idman 1 gün dinlenme programım var ve her zaman akşam 6 dan sonra spora gidiyorum . Düşünüyorum ki sabahları erken saatte kalkıp koşu yapsam akşamlarıda spora gitsem ve off günlerimdede bu sabah koşularını aksatmasam nasıl olur acaba sizlere danışmak istiyorum.

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    çok iyi olur...tabi aşırı cardio kas gelişimesini etkiler bunuda unutmamak lazım...amacınız tam olarak nedir..hacimlenmek mi.yağlardan tamamen kurtulmak bunun yanında z da olsa kas yapmak ise..dediğiniz şekilde yapabilrisiniz...

3. Axe

Axe Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Bence iyi düşünmüşsün dostum cardio iyi olduğu sürece kas gelişimide daha hızlı olur bence sabah koşularına devam et

4. cmgnş

cmgnş Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    imkanın varsa süper ötesi olur ben zamanım olmadığı için ağırlık idmanından sonra yapıyorum

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    abartırsan ters tepe bilir hacim için konuşuyorum

maksat yağ yakmak değilse 15 dk civarı sabah ısınma amaçlı yapılsa faydalı olur

6. Velkor

Velkor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ilk amacım tabiki yağ yakımı fakat bi yandanda akşamları ortalama 2 saat felan salonda geçiyorum ağır bi programım var çünkü kütlemide korumak istiyorum fakat beslenmemi iyi yaparsam kütlemi kaybetmiyeceğimi düşünüyorum.

7. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    fazla cardio yapmak kas gelisimini engeler buna dikkat etmen lazım haftada 1 gün dinlenmek yeterli degildir haftada 5 gün calısıp 2 gün dinlenebilirsin üstelik 2 saat antrenman yaptıgını sölüyorsun cok fazla 1 saat yeterldir antrenman icin

8. Velkor

Velkor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    idman günlerimde toplam 30 dk cardio var 15 bisiklet 15 koşu bandı sonrası zaten 2 gün idman 1 gün dinlenme programımda her idman günümde bel mide var ve bunları uyguladıktan sonra body programıma geçiyorum o yüzden uzun sürüyor. mesela bel mideden sonra ilk gün göğüs kanat biceps var 2 gün ise omuz triceps bacak var anca 2 saati buluyo

Sayfayı Paylaş