Bioxcin

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Despo tarafından 13 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 50 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Arkadaslar aranizda Bioxcin deneyen oldumu?
    Saclari dökülenler icin..

Burada bir kac arkadas, Türkiyede tatil sirasinda bu ürünü satin almislar. Ürün hakkinda olumlu sözler söylüyorlar, sac sorunu olanlar icin BELKI bir care olabilir diye düsündüm, böyle ilaclara inanmasamda, olumlu konustuklari icin baslik acayim dedim.

Ürün hakkinda detayli bilgi icin tiklayin

castorpollux, alpfaruk ve [Zafer] bunu beğendi.
  2. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Despo ben bu bioxcinin şampuanını denedim.Saç telleri sanki daha kalın daha güçlü oluyo gibi ama 2 aydan sonra etkisi azalıyor ,ampulunu kullanmadım henüz.

3. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ben Bioxcin denemedim ama Despo Sp94 vichi'nin ürününü denedim.Bunuda mahallemde bir abi denedi 1. aydan sonra bıraktı hem şampuan hemde ampül olarak girdi.Hiçbir etki alamadı.Kişiden kişiye değişir elbetteki ama 3 ay boyunca devamlı şekilde Sp94 ve şampuanını kullandım yaklaşık 330ytlbirde 25ytl şampuan 355ytl çöpe gitti.Nedenine gelince saçınıza sadece renk değişimi ve hacim,dolgu sağlıyor.Gerisi tamamen hayal ürünü .Bırakınca tekrar dökülme devam ediyor.O paraya çok güzel supplementler alırdım en azından daha faydalı olurdu :)

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bu konuyu açtığın iyi olmuş Despo..erkek tipi dökülmelerde işe yarıyor olabilir ama eşim bi süre kullandı (3 kutu ampul-3 kutu şampuan) saç dökülmesi bi süreliğine durdu fakat saçlarını çok inceltti..kaldırıp çöpe attım..

5. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Erkekler için bence en iyisi finasterid içeren bir ilaç kullanmak..

6. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    1 yıl kullandım,süper fayda gördüm ama geçenlerde göğüste bi kaşıntı olunca acaba jino olabilir mi dedim ve ara verdim,şimdi kaşıntı yok ama ben yine de bi süre daha kullanmıycam ilacı.Yüzde 1-2 gibi jinekomasti yapma ihtimali var finasterid içeren ilacın.

7. Serious_Sam

Serious_Sam Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    ben en fazla 1-2 hafta kullandım devamını getiremedim ama şampuanını kullanıyorum anca bir ay oldu daha sonra işe yarıyıp yaramadığını yazarım.

8. soremof

soremof Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok yakın bi arkadaşım kullandı ve onda gerçeten işe yaradı. ikinci paketi kullanmaya başladıktan kısa süre sonra saçları 4 yıl önceki haline geldi. bunun üzerine ben de aldım. tavsiye ederim.

9. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    bioxin şampuanını kullandım hiç fayda göremedim daha da kötü oludu prozik diye bir şampuan kulandım ondan az cok fayda gördüm dökülmeleri azaltı kepeği engelldi bir de deniz suyu sacıma cok iyi gelmişti tatildeyken istanbulun suyu maalum çok kötü de saçları dökülmeyecek birisinin bile dökülmesine zemin hazırlıyor resmen bu faktörüde unutmamak lazım .

10. thranduil

thranduil Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ben de uzun süredr bu saç dökülmesi ile ilgileniyorum..araştırdığım ve forumlarda gözlemlediğim kadarıyla şunu söyleyebilirim ki bioxcin pek de etkili bi ürün değil..

benim bi yazım vardı saç dökülmesi ile ilgili..ben ordaki tedaviyi uyguluyorum ve mesleğiyle ilgili ve araştıran her doktor da bu tedaviyi öneriyor..

tekrar yazayım dedim..benim saç dökülmem durdu ve üstüne yeni ufak saçlar çıkmaya başladı..saçlarım da eskisinden daha kalın ve gür duruyor..

ilk yapmanız gereken finasterid içerikli bi ilaç almanız..
    proscar olabilir bu.. 4 e böleceksiniz ve her gün bi çeyrek yemekten 2 saat sonra alacaksınız.. yanetki yüzde 2 oranında görülmüş bence eşek şansı yoksa gelip sizi bulmaz:)

ikincisi de orjinalliğinden emin oldugunuz rogaine kullanıcaksınız..piyasada sahtesi cok..güvendiğiniz bi eczacı varsa getirsin..bu biraz pahalı..3 aylık kür 100 ytl civarı..ama orjinalse elinizdeki aldıgınıza değecek emin olun.. rogaine kullanmadan 2 saat önce kullanacagınız bölgeye acnelyse sürün az miktarda..yüzde 40 artıyor etkinliği rogaine in böylece..

daha fazla bilgi isterseniz bi dermatolog un sitesi var..orda da araştırabilirsiniz...

www.cilthekimi.com

saygılar...

[Zafer] bunu beğendi.
  11. ikizler_83

ikizler_83 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci diyebiliriz...
    Yer:
    YaLoVa
    %2 ler hep beni bulur zaten :rolleyes::DPropecia kullanıyordum,yan etkilerinden biri ''cinsel istek kaybı'' idi,ama bende ''cinsel isteği artırıyordu'' eşek şansı diye buna denir sanırım:rolleyes:
    Ayrıca,Bioxcin'den memnunkalanlardanım,bunuda belirtmek istedim;)

12. alyalcin

alyalcin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben yaklaşık 1 aydır bioxcin kuru ve normal saçlar için olanından düzenli olarak 2 günde bir kullanıyorum. Kullanmadan önce başımı öne eğip saçlarımı silkelediğimde inanılmaz derecede dökülme oluyordu. Bu sabah aynı şeyi tekrar yaptım ve masamda bir tane bile saç kılı göremedim. Hatta inanamayıp birde beyaz kağıt üstünde denedim ve gerçekten bir tane bile saç kılım dökülmedi. Benim saç yapım ince telli iken kalınlaşmaya başladı. Ben bioxcinden memnunum ama herkeste aynı sonucu vermeyebilir. Ayrıca şimdi bu sitede proscar diye bir ilacı görüp onuda aldım ve dünden itibaren kullanmaya başladım. Benim saçım son 2-3 senedir dökülmeye başladı ve şuan 29 yaşındayım. Böyle giderse saçları kurtaracağım gibi görünüyor. Üstelik sülalemde kel yok bir tek benim saçım dökülüyor genetik olmamasıda beni sevindiriyor.

13. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bende bioxcin şampuan kullanmaya başladım, gerçekten işe yaradı gibi, finasterid etken maddeli ilaç da işe yarıyor, ancak bir arkadaş yazmış her öğün yemeklerden sonra diye, ancak o zaman bayağı bir doz aşımı oluyor, yani sonuçta bizler prostat sorunumuz için kullanmadığımız için, pek gerek yok diye düşünüyorum...

14. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    rogaine foam

arkadaslar bioxin kullanan bir cok tanidigim war ve hicbiri memnun deil sac cikartmio denediler simdiden diim yalniz bizim bi abi 35 yaslarindan saclari mudur tipi :) keldi o rogaine foam die bi ilac kullanio orta bolgeler icin ve gercekten bir aya sonuclar cikio alicaksaniz rogaine veya spectral alin yurt disindan getirte bilirsiniz.o da internetten getirtio ayrica ayrintili bilgi ve doktordan cevap almak istiosaniz size site ismi werim bi doktorun sitesi tesadufen buldum.www.cilthekimi.com yanit werio soru sora bilirsiniz ben sordum :)

Son düzenleme: 20 Kasım 2007
  15. savasaktulum

savasaktulum Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bir internet sitesinde gordum sporcu besinleri satan bir site orda vardı bu ürün
    rogaine nin iyi oldugunu soyluyorsunuz bunu almayı düşünüyorum arkadaşlar şu dediğiniz rogaine bu dimi?
    iyimi tavsiye edersmisiniz.

16. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    tavsiye ederim cunku gordum

17. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Bioxcin şampuan ve saç serumunu kullanıyorım 2 ay oldu saç dökülmesi tamamen durdu ve yeni saç kökleri oluşmaya başladı hatta oluştu ve uzunlukları 5 mm oldu.Herkese tavsiye ederim tanıdığım biri vardı kafası resmen kel 2 senedir görmüyordum adamı saç ektirdiğini sandım sorduğumda üç kutu bioxcin ampül ve şampuanını kullandığını söyledi.

18. opasan

opasan Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    İki sene önce Vichy şampuan ve ampüllerinden aralıklarla 3-4 kutu bitirmiştim. İlk kutunun sonuna doğru çok etki etti. Ve gerçektende evvelden her yıkamada tutam tutam dökülen saçların sayısı çok azaldı. Ancak son kutuda ise nedendir bilmiyorum vichy'nin etkisi neredeyse sıfırlandı. Vücut alışmışmıdır, ondan mıdır bilemem...

Tavsiye üzerine bioxcin aldım. (ampul ve şampuanını)... Vichy'ye oranla çok daha etkili ve de bir nebze daha ucuz. Kesinlikle tavsiye ederim. En azından dökülmeyi çok yavaşlatıyor. Denildiği gibi %70-80 oranında dökülme duruyor...

Konu hakkında diğer kişisel tespitim: (bilimsel olduğunu iddia etmiyorum) Piyasa şampuanlarından Head & Shoulders şampuanları da (mentollü olanı) saç dökülmesine karşı iyi olduğunu söyleyebilirim. Gene saç kremi bir arada olan şampuanlardan uzak durun derim. Bence saçı yumuşatırken, kökleri de yumuşatıyor olmalı ki... En fazla dökülmeyi saç kremi bir arada olan şampuanları kullanırken yaşadım.

Diğer bir husus saç dökülmesine karşı ürünler düzenli kullanılamıyorsa; özellikle mevsim değişikliklerinde "sonbahar" başklangıcı ve "ilkbahar" başlangıcında kullanılmalı...

19. savasaktulum

savasaktulum Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    rogaine alıcam arkadaşlar peki bunun yanındada bioxinin şampuanını kullansam olurmu yanı bir yan etki vs bioxin tupunu slmıcsm sadece şampuan

20. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    bioxine hic hic gerek yok fazladan para harcamak istiyosaniz onun yerine cok gusel revivogenler var onu alin o muhtesem etki yapiyor.

Sayfayı Paylaş