Biotest Hot-Rox Ve Tecrübelerim

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve B.B. King tarafından 6 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 32 üye.
  1. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    hot-rox bence.

2. CathLiam

CathLiam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar,

Hot-rox ile basladim. 3. gün bugün. Uzerinde yazdigi gibi sabah boş mideye ve 6 saat sonra tekrar aliyorum. Bu 3 gün 1+1 yaptim. Ilk gün özellikle büyük etki gosterdi ve enerji vardi üzerimde inanilmaz. Ürün gün icinde herhangi bir büyük etki gostermesede dikkatimi ceken isinmak icin idman öncesi kosu bandına cikip orta tempo 20 25 dk kostugumda zorlaniyorum.Fakat indikten sonra felaket terlemeye basliyorum ve acaip bir enerji var icimde.. Salonu yikacam o derece. . . Sonra sıkı bir idman yapip tekrar kosu bandina cikiyorum ve 10 - 12 km hizda kosmak kesmiyor...Enteresan bir durum.
    Bunlarin haricinde herhangi bir uykusuzluk problemi cekmedim sadece biraz bogazımda kuruluk vardı. Oda ilk aldiktan sonra 1 saat kadar.
    Neyse yarindan itibaren 2+2 ye cikartacagim belki etkiler farklı olur. sizinle paylasirim.

Teşekkürler..

3. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    şu hot-rox u kullanmak bi nasip olmadı ama yaza düşünüyorum CathLiam senin tecrübelerinide bekliyoruz başarılar...

4. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Ürünün üstünde kullanım olarak bu şekilde yazmıyor..Yazan 6 şar saat arayla 1-3 tablet günde maksimum 6 tablet diyor..Bana kalırsaki ben öyle yappıyorum..
    Birinci kutuyu günde 2+2 olacak şekilde 18 günde bitirmek 2. kutuyuda günde 3+3 şeklinde 12 günde bitirmek..Toplamda 1 aylık bir kür oluyor..2.kutuda günde 3+3 yapmamın sebebi ; ilk kutu bittikten sonra vucut alışıyor ve tepki vermesi yavaşlıyor ama dozu artırdığınızda aynen devam ediyor..İki kutudan sonra 3.kutuya başlamayın çünkü vucut tamamen tepkisizleşiyor..
    Eğer zayıflama kürüne devam edilmek istenirse;hot-rox dan sonra 1 hafta ara verilip 21 gün animal cuts kürü ve tekrar 1 hafta ara verilip yeniden ( hdyroxcut veya mhp deren' den 1 tanesi ile 1 aylık bir kür daha yapılabilir)..
    Bunlar benim tecrübelerime dayanarak söylediğim şeylerdir..Herhangi bir şekilde bağlayıcılığı ve garantisi yoktur..Benim vücudum en iyi bu şekilde tepki veriyor..

5. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Ayrıca bunun yanında
    Kilo*2 gr protein ( balık,ton balığı,tavuk göğsü,hindi göğüs füme,whey protein,yumurta beyazı)
    Kilo*1,5 gr karbonhidrat ( kepek ekmek,esmer pirinç ve bulgur,yulaf ezmesi)
    20 gr yağ ( balık yağı )
    şekilinde bir beslenme ve
    4 gün ağırlık + 4 gün 30 ar dakikadan interval cardio
    Ve bu yağ yakıcıların yanınada günde 2 şer tablet alınmak üzere Chromium Picolinate alınırsa
    3 ay içerisinde % 15 civarında bir yağ yakımı olacaktır..
    Tabi karbonhidrat eksik olduğu için kastanda kayıp olacak ama henüz hem zayıflayıp hem kas kaybetmeden yapılacak bir beslenme ve antreman ben duymadım..

Son düzenleme: 31 Mart 2009
  6. Ouz

Ouz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Net Cafe
    Yer:
    Giresun
    Ben ürünü yeni aldım fakat kullanmaya henüz başlamadım birkaç gün içinde başlamayı düşünüyorum ama kafam karıştı? Şimdi tam olarak doğru olan kullanım şekli nedir? Sabah aç karna ve 6 saat sonra tekrar kullanmak mı? yoksa sabah ve antrenmandan 1 saat önce kullanmak mı doğrusu? Tecrübeli arkadaşlardan yanıt bekliyorum. Haftada 3 gün spor salonuna gidiyorum, bazı sabahlarda çıkıp sahilde koşuyorum. Nasıl bir kullanım önerirsiniz?

7. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    sabah aç karnına 3 adet antremanlardan önce aç karnına 3 tablet şeklinde kullanabilirsin..ama daha önce termojeniklerden kullanmadıysan 2+2 şeklinde başla daha sonra 3+3 yaparsın

Ouz bunu beğendi.
  8. Ouz

Ouz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Net Cafe
    Yer:
    Giresun
    @berbes, peki sabah aç karnına hot-rox'ı aldıktan sonra 30-35dk lık bir koşu yapsam iyi mi olur yoksa kötü mü olur? Haftada 3 gün spor salonuna gidebiliyorum. Onun haricindede sabahları koşmak istiyorum.

9. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Hafif tempoda (nabzı dk da 125 -140 arasında tutacak biçimde) koşabilirsin. Öncesinde BCAA almanda fayda var ama zorunluluk değil tabii..

Ouz bunu beğendi.
  10. Ouz

Ouz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Net Cafe
    Yer:
    Giresun
    Sadece antrenman günlerinde mi almalıyım yoksa her gün aynı şekilde 2+2 olarak mı kullanmalıyım. Haftada 3 gün spor salonuna gidiyorum, 1-2 gündede extradan sabah koşu yapıyorum.

speedtouch bunu beğendi.
  11. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Kullanım talimatında hergün almalısın diyor... Ben de öyle kullandım. Ama günlük kullanım için önerilenden daha düşük dozlarda olmak kaydıyla farklı miktarda kullanıp etkisini görebilirsin.

Ouz bunu beğendi.
  12. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara

13. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar Hot-Rox almayı düşünüyorum bende..

Hydroxycut Hardcore x 1 kutu bitti , hot rox la arasında gidip gelıyorum.Her ıkısınıde kullanıpta şu daha iyi diyebilecek biri varmı? arasında kaldım.

14. ImmortaL_

ImmortaL_ Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci/müzisyen
    hot-rox

2 ay kadar Hot-rox kullandım, gerçekten işe yarıyor, 8 kilo kadar verdim. Yanlız amino asit kullanmadan önce derin bir araştırma yaptığım gibi yine yağ yakıcı için de yaptım,huyum sanırım :) Sağlıklı kilo vermek amacınız olmalı, tartı baz olarak alınmamalıdır şahsi görüşüm. Vücudunuzdaki yağ/kas/su oranını bilmek sağlıklı kilo verip veremediğinizi anlamak için faydalı olabilir. Herneyse gelelim benim hot-rox deneyimlerime. Piyasada sahteleri bulunduğu için Amerikadan arkadaşım vasıtasıyla getirttim,kıbrısta öğrencilik hayatı yaşarken kullandım ki inanılmaz düşük kalorili bir diet uyguluyordum,bunun yanında olabildiğince protein değeri yüksek besinler,protein tozu,glutamin ve kreatin de kullandım. Cardio programım kısa zamanlı ama şiddetli olan tarzdaydı ve 8 kilo vermem 1.5 ayımı almadı.. Ama yağlarla beraber kaslarımında yandığını anlayınca üzüldüm,çünkü kaslarımı korumak için cardio dan sonra ağarlık antremanına giriyordum,aminoasitlerimi ve protein değeri yüksek olan dietimidi yapıyordum. Tabi ben bunu bünyeye bağlıyorum,herkesde bende olduğu gibi bir etki gösterecek değil, demek ki benmde eksik taraflarım olmuştur diye düşündüm,sonuçta öğrencilik kolay değil ister istemez :) Son 4-6 aydır kas kütlemi arttırma amaçlı çalışıyorum,4 kilo kadar aldım, tabi cardio kesince yağlanmada oldu azda olsa. Gelelim en başa,sadece hot-rox ne denli işime yarardı kestirmek güç.. Azim,irade,antreman,diet le beraber hot-rox harikalar yarattı diyebilirim. Olumlu yanlarıyla beraber üzerimdeki olumsuz taraflarıda yazdım, şunu diyebilirim ki herşeye rağmen en başa dönsem bir kez daha kullanacağım bir yağ yakıcıdır. Tavsiye ederim, kolay gelsin ;)

15. idemenk

idemenk Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bu denli guclu yag yakıcılar genelde 4 hafta kullanım 1 hafta break seklınde uygulanır bunun sebebi ise vucudunuzun belli bir asamadan sonra buna alısması ve artık vucudunuza soktunuz bu suplementi tanımasıdır bundan dolayı etkisi ciddi sekilde azalır 6 hafta aralıksız kullanmak cok yanlıs BB.king size onerim 1 1.5 hafta ara vermeniz ara verdiğiniz bu surecte ise onerim her idmanınızdan 30dk evvel yoğun miktarda cafein tuketmeniz /sekersiz/ ornek vermek gerekırse 1kupa bardağa 1 tatlı kasığı koyuyorsanız 3.5 4 tatlı kasığı kyun ve idmandan once bunu tuketın idmanda size ciddi sekilde yağ yakımında yardım edecektir ancak vucudun cafeine alısması direnc gostermesi cok uzun surmez 2-3 hafta bole gidersniz size onerm 4hafta hotroxunuzu hot roxa ara verdiğniz hafta cafein yuklenmeniz.

Sayfayı Paylaş