Biotest Hot-Rox Ve Tecrübelerim

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve B.B. King tarafından 6 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 32 üye.
  1. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    aneximandros hydroxycut hardcore ilaç değil,supplementtir.

hayatımda ilk kez hydroxycut hardcore'un depresyon yaptığını duymamla birlikte,yazdıklarına saygı duyuyorum.

belki hydroxycut hardcore'un vücuduna getirdiği hareketlilikten sonra metabolizmanın normale dönmesi sende bir durgunluk yaratmış olabilir.

saygılar.

2. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Dilim surctu, hap formatinda oldugu icin agiz aliskanligi ilac dedim. Icindeki maddelere tek tek bakarim ben bir urunu almadan once. Onun icin neyin supplement, neyin ilac oldugu konusunda pek yanilgiya dusmedim bugune kadar. Yardimci olmaya calistiginin farkindayim, tesekkur ederim.

Neyse, supplementlerin farkli etkileri olabilir. Sonucta oyle ilaclar var ki piyasaya cikmadan yapilan kontrol deneylerinde deneklere zarar vermiyor ama piyasadayken bir hastaya ters bir etki gosteriyor, firmalar ilaci piyasadan toplamak zorunda kaliyorlar. Demek istedigim hyrdroxycutta da ben benzer bir etki yasamis olabilirim. Ya da senin ve benim de dedigin gibi enerjik halden enerjisiz hale gecmek diger cevre faktorleriyle beraber belki kisa donem depresif bir etki gostermistir. Konu yine dagiliyor senin gunlugunde, kusura bakma, bu tartismaya devam etmek istersek daha sonra ozelden devam ederiz. Kilo verme gayende tekrar basarilar.

3. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    b.b king nası gıdıor ? Her gun kosuyorsun dıebılrmıyız ?

4. onurgage

onurgage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Biotest Hot-Rox

merhaba b.b king bende bu : Biotest Hot-Rox tan aldım bugun sahsen şunu denemek istiyorum şuan günlük
    300 gr princ
    300 gr tavuk
    8 yumurta (beyaz haşlanmış)
    bir büyük tabak yeşil salata
    1000 Mg Redoxon C vitamini
    1 tablet B komplex
    1000mg CLA ONE 3 adet günde

iki günden beri feci şekilde hastayım direncim yeni yeni kendine geliyor büyük ihtimalle yarın cardioya başlarım

20 dk koşu bandı
    20 dk bisiklet
    böyle bir cardio düşünüyorum günlük 40 dk devamında ağırlık ve karın ağırlıklı çalışacağım şuanda ölcüperim

185 boy
    89 kilo
    kol 40 cm
    bel 102cm
    göğüs 115 cm

sence bu ürünü nasıl kullanmalıyım sen günde iki ile başlamış demişsin
    sitesinde okudum günde direk 4 adet diyor ve her birini 6 saat ara ile kullanın diyor yoksa senin yaşadığın gibi uyku sorunu yaşayacağımızı yazıyor bunun dışında her bir kapsülü 230ml su ile alın diyor peki olay
    böyle ise
    ben bundan önce weider carnitine 1500ml sanırım sarsmaz fazla peki sence bunu CLA ONE ile kullanmak nasıl olur !!!

bakalım deneyeceğim ayrıntıları bir hafta sonra vereceğim hadi eyvallahbench_O

5. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    her gün koşmayı yanlış buluyorum.bünyenin adapte olduğunu düşünüyorum.şahsi tecrübelerim haftada 3 gün koşmanın,haftada 7 gün koşmaktan daha faydalı olduğu yönünde.

ben haftada 4 gün koşuyorum.30-60 dakika arasında değişiyor ve orta tempo.

herşey mükemmel gidiyor miracle.10 kg.'ye yakın verdim.ve kas kaybetmedim.cumartesi günü tartıldığımda kilomu yazacağım. (haftada 1 kere tartılıyorum)

önümüzdeki haftadan itibaren kilo verme süratim düşmeye başlar,fakat verdiğimi de yağdan vermeye başlarım.şimdiye değin epey su attım.

karbonhidrat tüketmeye başladım.sadece kahvaltıda 70 gr. kadar yulaf tüketiyorum. (250 ml. kadar sütle.

yağ miktarının fazla olduğunu bilsemde,haftada 2-3 tane avakado yiyorum.

bol bol çağla yiyorum. :)

her gün 5 yumurta fix zaten. (sadece 1'inin beyazını yiyorum)

light ton balığı
    haşlanmış tavuk göğsü
    yağsızından dana eti

böyle gidiyoruz işte...

6. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    onurgage,hot-rox un üzerinde şöyle yazıyor,
    kahvaltıdan önce 1 ve ya 2,6 saat sonra 1 ve ya 2.yani 2 tane kullanın demiyor.1 ve ya 2 diyor.24 saatte de 4 tabletten fazla kullanmayın diyor.
    bende 1+1 kullanımda bile feci bir uykusuzluk yaratmıştı ki,günde 2+2 ye çıkarttıktan sonra iş iyice çığrından çıktı.1 gece uyuyorum,1 gece uyumuyorum!
    hayatımda kullandığım en kuvvetli yağ yakıcı ki lipo 6,lipo 6x,hydroxycut hardcore hepsini kullanmış birisiyim.
    CLA kullanmana gerek görmüyorum.CLA kısa ve orta vadede etkili olmaz.beslenme programın hakkında bir şey söyleyemeyeceğim.senin tercihindir.sadece 300 gr. pirinci aşırı buldum.

7. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    300 gram pirinç gayet normal ,(gün içide az bile aslında )
    300 gramı ikiye böl ,
    Örneğin
    150 gram 2 saat sonra 150 gram daha ,
    veya antreman önce 150 gram antremandan sonra 150 gram şeklinde,
    Önemli olan karbonhidrat'ı 19:00 dan sonra kesmeye çalısmak ,
    sabah erken kalkmakta çok önemli ,
    Güne ne kadar erken başlanırsa o kadar faydalı ,
    İster yağ kaybetme , ister hacim kazanma olsun

onurgage bunu beğendi.
  8. onurgage

onurgage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Biotest Hot-rox

evet güzel yorumlarınız için teşekkür ederim
    valla şöyle söyleyim ben bilgi işlem uzmanıyım mesleğim icabı sürekli oturuyorum aslında burak senin dediğin doğru bende onu yapıyorum zaten her sabah 5 te kalkıyorum kahvaltı yapıyorum direk koşu parkına gidiyorum 1 saat bilemedin 45 koşuyorum sonra duş felan sonra direk işe gidiyorum bundan memnunum 300 gr pirinç aslında ben azalttım 400 gr alıyordum 4 öğüne böldünmü bişi kalmıyor geride :D
    B-king Cla-one kullanmayım diyorsun peki dediğin gibi olsun mademki gereksiz kalır şu son kutuyuda bitireyim hot-rox'a devam edeyim :D

B-KİNG BU ARADA SAAT GECENİN 3'Ü ÜRÜN ÇOK ETKİLİMİŞ SENİ BİLMEM AMA BEN ANTREMANDAN ÇIKALI 6 SAAT OLDU AMA BEN HALA TERLİYOR VE UYUYAMIYORUM NEYSE HADİ EYVALLAH bench_O

9. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    saat gecenin 4'üne geliyor,ben de uyuyamıyorum.üstelik bugün çok sert bir antreman yaptım.kimi zaman uyuyamamaktan "lanet olsun" dediğim oluyor.

300 gr. pirince "aşırı" dedim,çünkü tek öğünde yiyorsundur diye tahmin etmiştim.3 öğüne bölüyorsan problem yok.cla ya "işe yaramaz" demiyorum.kısa ve orta vadede işe yaramaz dedim.maddi problemin yoksa,cla'yı uzun vadeli kullanabilirsin.benim söylemek istediğim "1-2 kutu cla ile sonuca varamazsın" uzun vadede mükemmel sonuçları var.

başarılar...

10. Ghaldszar

Ghaldszar Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir / Turkiye
    Peki sadece vücutta ısınma terleme mi görülüyor yoksa efedrin' de olduğu gibi sınırsız bir enerji ve performans artışı söz konusu mu?

11. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    enerji ve performans yükselişi tabii ki var.efedrin kullanmadığım için kıyaslama yapamam.

12. cemiq

cemiq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk mesaj

merhabalar

bu güzel başlık için teşşekür ederim B.B.King. sanırım aradığım bir çok cevabı buldum burada.

ama ufak bir sorum olacak cevaplarsan sevinirim. Erken yaşlarda spor yapmamdan dolayı atletik bir vücuda sahiptim bunu zaman zaman salonlara giderek fazla ağırlıkla çalışmadan korudum. ama uzun süredir tembellik, dengesiz beslenme, alkol ve sigara yüzünden vücudum baya deforme oldu... 1-2 ay içinde 16 kilo fazlamı vermem gerekiyor. hot-rox gibi bir ilacı kullanmalı mıyım?
    bu sürecin sonunda ilacı bırakıcam tabii.

13. onurgage

onurgage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam millet bugun ürünü kullanalı 2. günüm ve kendimi süper hissediyorum sayıyı sabah 2 adet akşam idman öncesi 2 adet olarak günde 4'e çıkardım uyku sorunu gibi sorunu ortadan kaldırdım nasıl derseniz aşırı çalışarak tüm enerjiyi salonda bıraktım ve ölü gibi uyudum sabaha kadar ürün beklentilerimin üstünde bir vucut ısısı ortaya çıkarıyor king'inde dediği gibi terden giyisiler adeta su gibi oluyor ve artı olarakta şunu diye bilirim ürün sürekli power sağlıyor dün ve bu akşam yorulmak bilmedim istasyonların sonunda kendimi geçen hafta ölü gibi hissederdim ki bunun içine kardio dahil ama ürünü kullanmaya başladığımdan beri ne bir yorulma hissediyorum nede bir bıkkınlık inanın yarından itibaren setleri 5'ten 7 çıkarmayı düşünüyorum buda bana fazladan 45 dk yapacaktır gelişmelerle devam edeceğim birde şu konum var king beslenmeyi değiştirmek istiyorum definasyon olayına girmem gerek beden olarak çok büyüdüm yağlanmada var tavsiyeni bekliyorum hadi eyvallah

14. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    Biotest Hot-Rox kuşkusuz etkisi olacaktır,
    ama şu da var,
    Supplement kullanmaya başladıgınız zaman ,
    Psikolojik olarak ta kendinizi güçlü ve zinde hissediyor olabilirsiniz,
    İşin psikolojik kısmı da çok önemli ,
    Şunu merak ederim ,
    Şöyle bir deney yapıldı sanırım ama tarif etmek gerekirse,
    Vucüt tipleri birbirine hemen hemen yakın,
    Aynı yaş civarında, Aynı cinsiyetten ,aynı beslenme prg ,aynı antreman sistemi..
    1.kişiye supplementler verilerek amino ,creatin glutamin..vs gibi kombine edilerek
    2.kişiye ise kendisine de bunların aynılarının verildiğinin söylenmesi /belirtilmesi ama bunların yerine c vitamin haplarının verilmesi ,
    Bu iki kişinin 3 ay sonraki performansları birbirlerinden ne kadar farklı olabilir ?
    Bu ve buna benzer deneyler yapıldıgını okumustum hatırladıgım kadarı ile 2.kişinin de 1 kişinin performansına yakın bir grafik çizdiği yönündeydi.
    BB de işin psikolojik boyutu da ayrı bir önem taşıyor.

15. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    merhabalar;

biotest-hot rox bir ilaç değil,supplementtir.2 ay içerisinde 16 kilo verebilirsin.zaten vücut yapın da buna müsaitmiş.

birincisi,alkolü bırakacaksın.ikincisi iyi bir beslenme programı uygulayacaksın.üçüncüsü iyi bir kardiyo programına başlayacaksın.

biotest hot-rox'ı tavsiye ediyorum.

saygılar.

16. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    sabah:
    100 gram yulaf ezmesi,125 ml. süt. (tercihen,içerisine 1 ölçek protein tozu)

öğlen:
    2-3 kaşık pilav ve ya makarna,100-150 gr.ızgara ve ya haşlanmış et.sınırsız salata.

akşam:
    100-150 gr. ızgara ve ya haşlanmış et,zeytin yağlı sebze yemeği.sınırsız salata.

ara öğünler:
    sevdiğiniz 1 adet meyve,yanında 2-3 kaşık yoğurt ve ya 1 bardak ayran ve ya süt)

etleri bir gün tavuk,bir gün hindi,bir gün balık,bir gün kırmızı et şeklinde,sebzeleri bir gün kereviz,bir gün ıspanak,bir gün semizotu,bir gün taze fasülye şeklinde gibi dönüşümlü yapabilirsin.

akşam karbonhidrat sıfır.yağ-tuz minimum.

başarılar...

17. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    söylediklerine katılıyorum burakula01.supplementlerin psikolojik etkisi var.tıpta buna plasebo etkisi diyorlar.3 sene önce hayatımda ilk defa bir supplement kullanmıştım.l-carnitine.o zamanlar supplementlere "ilaç" gözüyle bakıyordum.l-carnitine performansımı fişekliyordu.çünkü l-carnitine'i "performansım artacak" şeklinde şartlanarak içiyordum.şimdilerde ise l-carnitine'in eskiki etkisini göremiyorum.bir doktor yakınımızla muhabbetimde demişti ki "ilaç firmaları supplementleri takip ediyorlar.zaten bir supplementin etkisi kanıtlanırsa anında ilaç firmalarından bir tanesi lisansını alır.bu yüzden hiç bir supplementin etkisi %100 kanıtlanmış değildir" demişti...

18. cemiq

cemiq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ...

ah ukalalık yapasım geldi. ilaç kelimesi çare ya da önemli belirtmek amaçlı mecazi anlamda da kullanılır..
    cevap için teşekkürler.

19. Ghaldszar

Ghaldszar Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir / Turkiye
    Benim fikrim öyle yapacağına ağırlıkları arttır.
    Daha çok yararını görürsün.

20. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    arkadaşımız kas yapmaya çalışmıyor,yağ yakmaya çalışıyor.

yüksek ağırlık+az tekrar yerine,nispeten düşük ağırlık+çok set yapması daha faydasınadır.

saygılar.

Sayfayı Paylaş