Biotest Hot-Rox Ve Tecrübelerim

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve B.B. King tarafından 6 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 32 üye.
  1. BeDo

BeDo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hayatimda ilk defa yağ yakıcı kullanicam fakat 1 senedir falan body yapiorum nasil ve ne sekilde kullanmamı tavsiye edersiniz bu ürünü?

2. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Ilk basta tesekkur ederım boyle 1 baslık acıp boyle 1 ılaca benı yonlendırdgın ıcın.. Suan bu ılac kafama yattı ınt.den getırmeyı planlıyorum.. Herneyse sorularıma geceyım...
    1. Ilacı kullanırken nası dıet yapıorsun ? duzenlı mı beslenıosun yoksa az yemek mı yıyerek yapıyorsun ?
    2. gunde ne kadar kosuosun kac dkk kardıo yapıosun?
    3. Body yapıosan etkısını nası goruosun agırlık ant.da?
    4. fıyatını burdan veya pm atarsan sevınırım ve nerden aldıgın vs..

Tskkurler..Devam takıpteyım =)

3. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    rica ederim Miracle.ben teşekkür ederim.

1-diyetim beslenme sayfasında günlük şeklinde yer alıyor.takip edebilirsin."düzenli mi besleniyorsun yoksa az yemek mi yapıyorsun" diye sormuşsun.yemek yemiyorum.şaşırdın demi? :D sorunu cevaplamam gerekirse düzenli olarak (2 saat arayla) az gıdayla besleniyorum.haftada 2 kere de serbest öğün yiyorum.serbest öğün demişken burger king e de gitmiyorum yani. :D

2-haftada 4 gün kardiyo yapıyorum.hedef olarak 1 saat koşsamda bazen güçsüzlük hissedip daha az koştuğum oluyor.ortalaması 45 dk. falandır.

3-definasyonda olduğum için koruma amaçlı body çalışmaları yapıyorum.kas kazanmaktan ziyade mevcut kaslarımı muhafaza etmeye yönelik.eskisi gibi yüksek ağırlıklarda çalışmıyorum anlayacağın.bu yüzden bilemiyorum. (1 gün senin için dener,yazarım)

4-ürünü türkiye'den satın almadım.zaman zaman amerika'ya gidip gelen sporcu arkadaşlarım ve akrabalarım oluyor.zaman zaman dediğim senede 2-3 kişi.yalvar yakar getirtiyorum. :D bu ürünü de bir arkadaşım kendisine 3 tane getirmiş beraberinde.zorla 1'ine el koydum gibi birşey oldu. :D

son olarak 1 arkadaşımız sormuş.

bu ürünü ilk 1 hafta günde 2 kapsül kullan.kahvaltıdan önce ve öğle yemeğinden önce.antreman günleri antremandan 45 dk. önce.

1 hafta sonra 2-2 günde 4 kapsüle çıkart ve böyle devam et.günde 4 kapsülü aşmanı tavsiye etmiyorum.zira çok sert bir fat burner havale falan geçirebilirsin. :D

başka sorunuz varsa cevaplayabilirim arkadaşlar.

saygılar.

Son düzenleme: 16 Mart 2008
    zigbog bunu beğendi.
  4. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    bb king cardio yaparken nabız atım sayısını dıkkate alıyomusun ? alıyosan kaç aralıgında oluyor genelde nabzın ?

5. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    serkan nabız atım sayısıyla ve diğer ayrıntılarla ilgilenmiyorum.sadece neticeyle ilgileniyorum.haftada 1 kez tartılırım,başka da bir şey yapmam.mesela istesem her gün tartılırım.ve ya ölçülerimi alırım.koşu bandında nabzımı ölçerim vs.hayatımda hiç vücut yağımı ölçtürmedim,gerek de duymuyorum.

bunları yapmamak beni sürekli motivasyon halinde kılıyor.

beni 1 tek şey ilgilendiriyor,aynadaki görüntüm.

bence sizler de ayrıntıların arasında boğulmayın.istenmeyen her sonuç motivasyonunuzu baltalayacaktır.

saygılar.

Miracle ve serkan1984 bunu beğendi.
  6. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    tşkr ederım bb king saol.. Yakında edıncem urunu inş..Son olarak yan etkılerı dıer yag yakıcılardan farklı deıl zannedersem(Hydroxyde lipo vs) ? Eyv..

7. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    evet dogru sölosun aslında motivasyonu sıfırlıyor bu ayrıntılar ama bir çok yerde yag yakmak için 160 nabızla koşulması gerktigini okudum bu yüzden biraz takılıyorum 160 nabızla 10 dakka kalamıyorum koşu bandının üstünde buda motivasyonu sıfırlıyor sırf bu yüzden definasyonu bıraktım

8. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    Miracle yan etkileri hydroxycuttan lipo6xten çok değil.ilk 2-3 gün biraz sıkıntılı gelebilir.sıcak basması,yanma hissi gibi.terleme,uykusuzluk gibi etkiler hepsinde var zaten.doz aşılmadıkça bir problem olacağını zannetmiyorum.

serkan söylediklerimi yaşamışsın ve doğrulamışsın.söylediğim gibi haftada 1 den fazla tartılma.ölçü,mölçü,nabız,yağ oranı hepsini bir tarafa bırak.sadece hedefine odaklan.bu şekilde başarmak daha mümkün.

saygılar.

9. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    benım vucudumda lipo gibi seylere yan etkı gostermıo.. Bakalım bu nasıl olcak? senın nası gıdıo su aralar bı gelısme war mı ?

10. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    1. haftada 4.5 kg. vermiştim.1 gün sonra 2. haftaya tartılacağım. (haftada 1 tartılıyorum) tahminim totalde 7 gitmiştir.fakat benim diyetimde çok sert.sadece hot-rox a bağlamak bana haksızlık olur. :)

11. BeDo

BeDo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende dun kullanmaya basladim durduk yerde terliorum deliler gibi ama gercekden cok güçlü bir ilaç istedigim forma gelene kadar devam etmeyi planliyorum dun 71 kiloydum bir hafta sonra sizlere dönücem bende =)

12. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    18 mart salı. (2. hafta)

akşamki kardiyo antremanımın sonrasında 2. haftaya tartıldım.96.1 kg.

başlangıç:103.7

1. hafta:99.2

2. hafta 97.1 kg.

2 haftada verilen toplam kilo:6.6 kg.

perşembe günü ingiltere'ye gidiyorum.2 haftalığına aranızda bulunamayacağım.

2 hafta hot-rox kullanmayacağım ve beslenme şeklime ara vereceğim.

sabahları koşmaya,karbonhidrat tüketmemeye çalışacağım.ne derece becerebilirim bilemiyorum.içki içeceğim %100.önümüzdeki 2 hafta boyunca kilo almamaya çalışacağım.1-2 kilo verebilirsem göbek atarım. (sanmıyorum)

dönüşte kaldığım yerden devam..

herkes şimdilik hoşçakalsın...

13. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    5 nisan cumartesi;

ingiltere'ye giderken 97,1 kg.'ydim,şu anda 95,6 kg.'yim.3 nisanda dönmüştüm...

gitmeden evvel "2 hafta boyunca kilo almamaya çalışacağım.1-2 kilo verebilirsem göbek atarım" demiştim.1.5 kg vererek döndüm.üstelik 2 hafta boyunca hot-rox kullanımını bırakmıştım. (bu arada ingiltere'den 2 kutu ek hot-rox getirdim.) 2 hafta boyunca içki içmediğim gece geçmemiştir.fakat istediğim sonuçta dönmeyi başardım.

protein diyetini sürdürebilmeyi başardım.sadece 2-3 kere kız arkadaşım kate in yaptığı waffle lardan yedim. (benim için elleriyle yapmıştı,kaçışım yoktu..)

ingilizlerin yemek kültürleri iğrenç.hatta yemek kültürleri yok.fazla zorlanmadım..

kate in evinde koşu bandı olması + avantaj kattı.geceden çok yorgun ve bitkin değilsem,sabahları 1 saat kadar erken kalkıp koştum.. (ingiliz kızları çok anlayışlı..)

neyse..kaldığımız yerden,3. haftaya devam...

3. haftaya 95.6 kg. giriyorum.

hedefim,haftaya cumartesi 89.9 da olsa 80'lere "hoşbulduk" diyebilmek.

hepberaber göreceğiz...

14. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    B.B. King daha onceki basliklarinda da deneysel zayiflama yontemleri gelistirerek kilo vermeye calismistin. Benim merak ettigim nokta ise bir haftada 6 kilo vermenin sagliksiz oldugunu bile bile neden kendini bu kadar zorluyorsun? Bilimsel bir calisma icin mi yapiyorsun bunu? Ya da yarismaya mi hazirlaniyorsun? Bu spora yeni baslamis biri olmadigina gore dis gorunusunun psikolojik olarak seni baski alti aldigini da zannetmiyorum. O halde bu cile niye ? :) Hedef koyup hedefleri gerceklestirmek kadar tatmin edici bir sey olamaz herhalde ama hedefleri secerken makuliyet sinilari icersinde kalmak da bireyin kendine karsi sorumlulugu degil midir?
    Meraktan soruyorum bunlarin hepsini, alinma gucenme olmasin lutfen.

15. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    aneximandros,öncelikle sorunu güzel bir üslupla sorduğun için teşekkür ederim.

bildiğin gibi bir sporcunun fiziksel,genetik.psikolojik vs. özellikleri bulunmaktadır ve bütün sporcuların farklı farklı özellikleri bulunabilir.burada anlaşıyoruz sanırım...

kısa keseyim,vücudu aşırı su tutan birisiyim.tuzu ve kreatini kesip kardiyoya başladığım vakit,şapır şupur erimeye başlıyorum.hele ki bir de düretik (su atıcı) supplementlerle destekliyorsam ki şu anda hot-rox kullanıyorum.bu yüzdendir ki salonda şaka konusu olduğum olur.omzumdan fenerbahçe havlum eksik olmaz,dakika başı silerim terimi.gene de burnumdan,çenemden şap şup damlar.

bu yüzdendir ki,definasyon döneminin ilk 2 haftası su atımına bağlı olarak jet gibi kilo veririm.bunun %80'i sudur.2. haftadan itibaren su atımım durur ve daha az kilo vermeye,fakat yağdan vermeye başlarım.

buradaki diyetimin ilk 2 haftası 7 kilo kadar vermişim.sonrasında ingiltere'ye gittim ve her ne kadar kontrol altında tutmaya çalışsam da,programa 2.5 hafta ara verdim.ve bugün yeniden başladım.bu haftayı 3. hafta şeklinde kabul ediyorum.

geçmişteki tecrübelerime göre,2-3 hafta gibi aralardan sonraki 1. haftamda gene süratle kilo vermekteyim. (su atımına bağlı) bu sefer bu gerçekleşir mi?bilemiyorum.fakat bu sadece bir hedeftir ve de kesinlikle gerçekleşecek diye bir kaide bulunmamaktadır.

saygılar.

aneximandros bunu beğendi.
  16. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Anladim, cogu su olacak diyorsun yani, ben de yine aclik grevine giriyorsun diye cekinmistim :). Bende de tam tersi, 45 dakika kardiyo yaparim, t-shirtim azicik islanir. Oyle kagni arabasi gibi de kosmam hani. Bayaga saglam kosarim. Gicik oluyorum, kendimi calismamis gibi hissediyorum. Bunyeden, bunyeye cok farkediyor bu isler. Aciklama icin sagol.

17. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    rica ederim aneximandros.universal-arbuterol derdine çözüm olabilir.

protein diyetim niçin bu kadar tepkinizi çekti anlayamıyorum.EyeSeeYou hocam bizzat yönlendirmişti beni.profesyonel sporcular protein diyetini kullanabiliyor,sonuca ulaşabiliyor.dünyada yüzlerce örneği vardır.unutmayın,o diyeti yaparken çoğunuzdan fazla protein,amino asit,vitamin,mineral ve omega-3 giriyordu bünyeme.sadece karbonhidrat sıfıra yakındı.hatta,EyeSeeYou "sıfıra yakın" dediğim bu karbonhidrata bile "çok" diyordu.forumda haddinden fazla abartıldı protein diyetim.akli dengeme varasıya kırıcı yorumlar yapıldı.üzülüyorum açıkçası...

18. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    EyeSeeYou'nun yaptigi yorumlari hatirliyorum (ki B.B. King yuru be kim tutar seni bakis acisina da sahip olmadigi da asikar), ama profesyonel sporcular bu diyetleri diyetisyenleri, doktorlari, binbir turlu danismanlari esliginde her turlu destege sahip bir sekilde yapiyor. Biz bu forumda vakit gecirdigimize gore, bu imkanlara sahip degiliz diye dusunuyorum. Onun icin "riskli" statusune sahip bir diyetin bu kadar tepki almasina da sasirmaman lazim.

Elestirilerin dozunu maalesef ayarlayamayan bir yapiya sahip insanoglu. Yeri geliyo, canimiz bir seye sIkiliyor, yakinimizdakileri ve/veya sevdiklerimizi anlamsizca kiriyoruz. Bu bir mahkeme ben de savunma avukati olsam, bu soylediklerim hafifletici nedenler sinifina girerdi, muvekillimin cinayetini hakli gostermezdi :). En guzeli taraflarin, empati kelimesini cumle icinde degil davranislarinda gostermesi. Neyse, konu dagiliyor, gunlugunu daha fazla kirletmeyeyim. Kolay gelsin, sonuclari heyecanla bekliyorum. Zira ben de hydroxycut kullandim bir sure, ama birakinca yasadigim depresyon bir kac gun surdugu icin tekrar baslamaya cesaret edemiyorum.
    Belki alternatif thermogeniclerden canimi yakmayan olabilir diye bir umit var icimde.

19. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    ne gibi bir depresyon?

20. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Insanin caninin hicbirsey yapmak istememesi, yorgunluk, konstrasyon eksikligi, ruh halinde ani degisimler, kisacasi kisa sureli depresyonlarda gorulen semptomlarin hemen hemen hepsi. Allah'tan cabuk gecti. Buyuk ihtimal ilaci kullanmanin getirdigi enerjiklik, gece yatinca uyuyamama, buna nazaran istahin kesilmesi gibi etkilerin bir anda kaybolmasiyla ortaya cikan gecici bir durum. Zannediyorum biraktigim donemde kendime yeteri kadar dikkat edemiyordum bunun da etkisi olabilir. Adi ustunde, cok hardcore bir yag yakici Hydroxycut Hardcore :).

Sayfayı Paylaş