Biomax

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Flea tarafından 24 Haziran 2005 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Selam,

Bizim BioMax Anabolicreview'de thread açmış ve kendini BioMaX ilaçlarını satın alan bir müşteri gibi tanıtmış.

Bunun ip adresini almışlar ve birbirine mesaj yazan iki kişi oldugunu tespit etmişler ardından BAN :D

Çok komik.

Demin sitesine girdim sitesi eskiden hem türkçe hem ingilizceydi
    şimdi yanlızca ingilizce olmuş.

Tabi kekleyemedi pek Türkleri :)
    Başka kapılar lazım arkadaşa.

Yanlız en çok şuna gülmüşler.
    "Make cycle of dreams"

Adamın sloganları çok komik.

Bilginiz olsun diye yazıyorum BioMax artık türklerden umudu kesti galiba .
    Ve yurtdışına açıldı. Bu yüzden artık bu adamın reklamlarını hiç bir türk forumunda çekmek zorunda değiliz :)

2. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Vay iyi yakalamışsın :)

Ancak internette baya yaygınlaştı bu işler.

3. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    yazmayı unutmuşum,

ne olduğu belli olmayan şeyleri, millet nasıl alabiliyor ki?

Adamı öldürür bu ilaçlar.

4. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Kendini kanıtlamış replika ilaçlar yok değil. Fakat biomax asla o ilaçlarla yarışamaz düşüncesindeyim ben. Aslında bu adamın ilaçlarını birilerinin analiz etmesini isterdim. 0 MG Nanadrolone veya 0 mg Testosteron bile çıkmayacaktır bence.

İlaçlarını alan yok ki. Bir tek sven arkadaş alıp kür yapmıştı galiba.
    Durumdan memnunum filan diyordu ama bence yediği enenhat iğnelerinin etkisidir o. Yada BioMax Fenilpropionat diye sattıgı ilacın içine sustanon koymuştur :)

Adamı öldürme konusuna gelince, pek sanmam öldüreceğini yanlız mikrop kapma durumu olabilir... Steril şartlar altında yapılmadıysa mikrop kapılabilir. Onun dışında ilaç 0 mg etken madde gerisi su yada zeytin yağı olabilir. Tabi, nandrolone diye aldıgın ilacın içinden, sustanon da çıkabilir.

Artık bilemiyorum bu saydıklarımdan hangisi biomax ilaçlarında var.
    Belki çok düşük bir ihtimal adam cidden üretiyordur bunları.
    Ham maddesi elinde olduktan sonra kolay üretilebildiklerini duymuştum.
    Ama yine de, kendini ispatlamış kaliteli replica lar yada bizzat firmanın çıkardıgı legal versionlar varken BioMax kullanmak cesaret ister.

5. PUMP

PUMP Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    slm herkese ben biomax la bir iki dafa konusdum ve dedin yalan danimarka da bir adam biomax products aldi ve ondan memnum turk underground diye mecbur køtu birsey mi olacak belki yanlis yaptilar ama ilaclari iyi duyduma gøre danimarka dan bir adam dan

6. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    benımde kendılerıyle bırebır konusma fırsatım oldu.alısverıs yapmasan dahı her soruna mantıklı cevaplar verıyorlar.bırcok kez denedım ve hıcbırınde benı satısa tesvık edecek sozler sarfetmedıler.hammaddeyı çinden getırtıyorlar.gectıgımız ay ellerınde hammadde kalmamıstı ve musterılerını 1,5 hafta beklettıler.sustanon veya benzerı bır durum olsa ıkı gunde ambalajlanır.zaten bır tanesı yanılmıyorsam kımyager.

7. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Türk diye kötü olacak demiyorum. Yanlız sizlerin de hak verebileceği gibi,
    dünya da bir çok insanın kullandıgı underground'lar var. Kaliteli Roid'in reklama ihtiyacı olmaz. Adamlar biliyorlar ve alıyorlar. Mesela BD DBOL
    kullanıyorum şu anda. Ve beni geliştirmeye başladı...

Etki ediyor yani. Ama dozu düşük olabilir filan orasını bilmiyorum.
    Panzehir öyle diyor... Mesela adam açıkladı, dedi ki, bir gün 25 mg alıyorsun ertesi gün 50 alıyorsun ertesi gün 30 alıyorsun. Olan testislerine oluyor dedi. İnandım güvendim şimdi bunu okuyunca diyecek ki, e madem neden hala BD kullanıyorsun? Ben de diyecegim ki, 500 tab. BD çöpe atılmaz :)

O zaman testislerini çöpe atmaktan daha mı iyi diyecek.
    Yani bunların hepsini düşünerek yazıyorum.
    Yanlız benim bildigim şey, sonuçta bu ilaçla gelişebiliyorum. Ve bu ilacı kullanan bir yıgın insan oldugunu da biliyorum. Fakat Türkiye de BioMax ilaçlarını kullanan ne kadar insan var ki?

Şahsen ben BioMax ilaç kullanmam. Belki hakkıyla yapıyordur.
    Hatta çok eskiden adam dedi ki, ilaçlarım overdose haddinden bile fazla koyuyorum dedi. Yanlız ben gene de güvenmiyorum arkadaş.

Belki ben bu ilaç ve sahte fake olayında gereginden fazla takıntılı olaiblirim.
    Bunu kabul etmek lazım. Yanlız ben şu zamana kadar sürü sepet forumda takıldım. Dünyanın dökümanını okudum. Döküman okumakla deneyim kazanılmıyor. Antrenör olsan falan tabi ki gözünle görürsün ve anlarsın bir takım şeyleri. Ama genede ben örn: BD DBOL'den zehirlenen adam duymadım. Veya mikrop kapanda duymadım. Ama BioMax'ı 3-5-10 kişi kullanmış anca. Neden kendimi deneme tahtası yapayım?

Neden yıgınla adamın kullandıgı markalar varken, 20 $ ucuz diye
    BioMax alayım?

Mesela ben Pink DBOL'leri de öyle ucuza filan almadım.
    Yani demek istedigim şey BioMaX süper etkili de olsa en azından sterilliğine güvenmiyorum.

Homojen olmadıgını düşünüyorum.
    Hadi diyelim steril ve eminim. Dozu da tam ayarında.
    Gene kullanmam...
    Neden kullanmam?
    Çünkü Spam'ci ve reklamcı BioMax bana küfür etti :D

8. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Not: Açtıgım Topic'in BioMax'la olan kişisel husumetimle ilgisi yoktur.
    Topic'i açarken cidden böyle düşünmedim.

9. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    valla onlardan da bu beklenirdi ve sonuçta yine aynı kader yani BAN

10. Guest

Guest Guest

Ilaclar etkili olabilir. Hakikatende icinde testosteron yada nandrolon olabilir. Ama bu gün bir cok yer alti üreticileri steril ve düzgün bir doz ayarda madde üretmiyorlar. Bu koskoca amerika ve avrupada oluyorsa ve en taninmis ürünlerde bile bu cikabiliyorsa o zaman söyle oturup düsünmek lazim.
    Biomaxx ürünleri elime gecerse analiz edip yayinlamak isterim dogrusu ama bu reklam olacagi icin bunu düsünmedim. Tabi direkt olarak biomaxx bana su maddeyi gönder test edecem dersem bu sefer o maddeyi düzgün üretip gönderebilir bu gizli olmalidir diye düsündüm sonrada bu gibi sahislarla fazla ugrasmamak gerektigine kanaat getirdim.

Mesela cok ucuz maddeler NANDROLON ve tetsosteron(propionat) dur. Örnegin Trenbolon Acetat maddesinin %30 trenbolon ve geriye kalanida testosteron olabilir. Bunu kullanan kullandigi zaman icerisinde tam anlamayabilir. Yada primo üretiyorsa onun icine nandrolon yada testo üretiyorsa onun icine nandrolon maddesi ekleyebilir. Sonucda bunlar da etksini gösterir ve kullanici farkina varmaz.
    Onun icin dikkatli olmak gerekiyor.

11. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    İsmi lazım değil bir arkadaş daha şutlanmış :p areview'den... :D :D :D
    Bu aralar şutlanan şutlanana :)

Hiç güleceğim yoktu milleti paso banlıyorlar :)
    Banned yazısını gördüğüm zaman kopuyorum...

Hayır şimdi belki birileri tepki verecek bana hoşuna mı gidiyor diye
    ama cidden adamlar banlamakta haklı :)

Bu arada Panzehir bunları analiz ettirmekle uğraşacağına 2 adamı daha hazırlar yarışmalara. Boşuna zaman kaybına gerek yok dediği gibi :)

12. Guest

Guest Guest

nandrolon maddesinin icinden sustanon cikamaz cünkü nandrolon ham maddesi ucuzdur ve sustanonkisi ise cok pahalidir.

Guardbody:

Ham madde geldikten sonra bunu üretici yani biomaxx yada baskasi kendi laboratorda yada odasinda aletlerle dozunu ayarlar. Mesela TrenbolonAcetat diye satis yapacak sahis icine %50 trenbolon ve %50 testopropionat koyar ve böylece kar yapmis olur. Olay budur. Cinden sadece ham madde gelir ve gerisini kendileri düzenler.

13. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    acıklaman ıcın tesekkur ederım panzehır.pekı bu kar yapma olayı kuru buyuk oranda etkılermı?

14. Guest

Guest Guest

Eger trenbolon maddesi %50 yada %30 seklinde ayarlanmis ise bu elbette kuru etkiler. Fakat testo propionat maddesi konulursa bazen sporcu yani daha önce trenbolon kullanmayan sporcu bunu anlayamaz. Cünkü testopropionat maddesi hizli etki etmenin yaninda solide muscle insasi gerceklestirmektedir. Trenbolon ile testo gayet iyi uyum sagladigi icin bu pek sorun teskil etmez. Fakat olayin ena ci tarafi sudur:
    Eger üretici sahis , trenbolon maddesini 100mg seklinde üretim yapiyor olarak gösterdiyse ve bunun icine 50mg trenbolon ve 100mg nandrolon(dekanoat) maddesi koyduysa o zaman bir profesyonel yada yarismaci icin büyük bir sorun demektir. Hatta serbest sporcular icin bile sorun demektir. Cünkü nandrolon maddesi 13-18 ay sonra vücuttan tamamen cikiyor ve doping testlerine 13-18 ay kala maddeyi birakmak zorundadir. Trenbolon maddesi 2-3 ay önceden birakiliyor. Eger sporcu trenbolon ve dianabol kullandiysa ve 2-3 ay önceden birakirsa o zaman doping testinden nandrolon cikacaktir. Su son 3-4 senedir neden profesyonel sporcularda nandrolon maddesi ciktigini simdi daha iyi anliyoruz sanirim. Bu olayi 4 sene önce yabanci forumda yazdigimda bir baska mod tarafindan elestirilmistim. Ama simdi onlarda görüyorlar ki artik labvlar cogaldikca yada sahteler ciktikca nandrolon maddesinden herkes yakalanmaya baslanildi.

ÖRNEK:
    Halil Mutlu Sofya avrupa halter yarismasinda dopingli cikti ve nandrolon maddesinden.
    Amerikada WBA BOKS dünya sampiyonu olan John Ruizi Nakavtla yenen JAMES TONEY , nandrolon maddesinden dopingli cikti.
    Bulgaristanda 3 ayri halterci nandrolon dan cikti ve olimpiyatlardada nandrolondan cikanlar oldu.

Simdi su soruyu ben sorarim: BU PROFESYONEL SPORCULAR O KADAR APTALMI KI NANDROLON MADDESI KULLANSINLAR? ÜSTELIK HALTER VE BOKS GIBI KUVVET SPORLARI YAPAN SAHISIN HIC NANDROLON MADDESINI KULLANMASI DÜSÜNÜLEBILIR MI?

Iste piyasada cok madde vardir. Almanyada özel lablar var ve bazi profesyonel sporcular bu lablari kullaniyorlar kendisi üetip kendisi kullaniyor ve satarakda gelir elde ediyorlar.
    Fiyatlari aynen söyle:
    TestosteronEnantat500mg/1ml 10ml Ampül 30Euro
    Boldenon300mg/1ml 10ml Ampül 35Euro
    TrenbolonAcetat150mg/1ml 10lmAmpül 40Euro

daha böyle gidiyor. Bu olay yayginlasti ve durum gercekten vahim görünüyor. Bugün trenbolon maddesini analiz ettirmek icin 400 eurodan asagi bir para ödeyemiyorsun. TR de bunu 300 euroyada yaparlar. Ama analiz ettirmek icin bir cok alet edevat ve maddeyi tanimlamak icin bazi ürünler gereklidir. Normal bir supplement yada Gida analiz laboratorunda bu tür analizleride rahatca yapamazsin.

15. Desperado

Desperado Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :D

Biomax, ne küfür ediyon millete. Bak böyle yaparsan iflas edersin. :D

16. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    O herif yabancı forumlarda da küfür ediyor. O gerizekalının iyi bir derse ihtiyacı var. Sanaldan küfretmek çok kolay. Sanaldan sahte ilaç satmak da kolay. Neyse, böyle salaklar umarım insanlara fazla zarar veremezler.

Organon Schering gibi firmaların ilaçlarını underdose diye beğenmeyip BioMax veya benzerlerinin ilaçlarını kullananların kıçları enfeksiyondan kızardıgı zaman yazdıklarımı hatırlarlar.

17. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    DAHA ONCEDE BIOMAXTAN ENANTHAT VE DECA ALAN ARKADASIMDAN BAHSETMISTIM.ÇOCUK HENUZ KURUN YARISINI BITIRDI VE YAZIN BU SICAK HAVASINDA KIŞIN BASMADIGI KILOLARIN ALTINA GIRIYOR.1,5 AYDA ANNESI BILE ŞAŞIRDI BU GELISIME AMA İŞİN ASLINI ANLAYAMADI ODA AYRI BIR KONU.BENIM KAFAMDADA ACABA SAHTEMI DUSUNCESI VARDI AMA...

18. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili Quardbody,

Olabilir... İçinde ne oldugunu analiz etmeden bilemeyiz ama etki ediyorsa steroid var demektir.

Yapabilir üretebilir. Ama BioMax yerine sterilligine emin oldugum Organon alıp, az dozajlı olsa bile, 1 yerine 2 2 yerine 3 vurmayı tercih ediyorum.

Neden diyecek olursan, enfeksiyon kötü bir olay. Ben daha önce motorsiklet yüzünden ayagımı yaraladıgımda, tendonum enfeksiyon kapmıştı. Ve gerçekten berbat bir durum. Antibiyotikler sayesinde ayagımda bir sekel kalmadı. Fakat nerede yapıldıgından emin olmadıgım tarzda ilaçları kullanıp tekrar enfeksiyon kapmak istemem.

Tabi bunlar kendi görüşlerim.
    Senin dediklerinde dogrudur.

19. Guest

Guest Guest

Bu biomax konusunu burada kapatiyorum arkadaslar. Ne kadar cok hakkinda yazi yazilirsa o kadar reklam yerine gecer. Cünkü bizim insanimiz meraklidir.

SON OLARAK:

biomaxin icinde steroid olmayacagi konusunda hicbir aciklama yapmamistim dikkatinizi cekerseniz. Cünkü icinde steroid olacagini bende tahmin ediyorum Olmasida lazim. Cünkü TR de steroid üretmissin ve reklamini büyük capta yapiyorsun. Yarismacilara bile gönül rahatligiyla bu maddeyi satmak istiyorsun. O zaman büyük ihtimal maddenin icinde Steroid var ama HANGISI? Kisacasi Boldenon Acetat alan bir sahis acaba hakikaten boldenon acetat maddesimi vurmus oluyor? yoksa nandrolon fenolpropionat maddesimi vuruyorda kendisinin haberi yok? bu durumda icinde steroid var ve etkiside var. Acaba simdi Trenbolon alan sahis hakikaten 100 de 100 trenbolon maddesinimi vuruyor yoksa %30 trenbolon ve %70 testo Propionat maddesimi vuruyor? bunlari anlamak icin analiz ettirmek gerekiyor.

TESTOSTERON(propionat yada enantat)
    NANDROLON

bu iki maddeler cok ucuzdur. CIN den ham maddelerini cok ucuza getirebiliyorsun. Onun icin bir cok ürünlerde karisim yapilabiliyor. BOLDENON*METENOLON*TRENBOLON*DROSTANOLON maddeleri pahalidir.

Bir diger süpheli olay ise sudur: Bu tür underground ürünler kullandiklari yaglari gercekten de ham maddenin kaldirdigi ve ilac sanayinin kaliteli damgasi vurdugu yaglarimi kullaniyorlar yoksa pazarda satilan yemeklik yaglari isitip sterilize ettigini sanip bunlarimi kullanmaktalar?
    Acaba filtre olayi sterilize etmek icin kullanilan arac gerecler var mi? cünkü bu arac gerecler oldukca pahalidir ve ancak büyük lablarda bulunmaktadir.
    Acaba üretilen ham maddeleri doz ayarlamasini dengeli bir terazide ölcmek yerine hakikaten bilgisayar isbirligi ile mi hazirlaniyor yoksa basit yöntemlerle eline eldivende giymeden 4 duvar arasinda yada mutfakda kaba taslak bilgilerlemi hazirlaniyor?
    Bir kimyaci ve yardimcisi ile yapilan bu ürünler yada 2-3 kimyaci dahi olsa yeterli degildir. Ben almanyada underground üreticisinin nasil hazirlarken ve hangi arac gerecleri kullandigi gördüm zaten görmesemde bunlar bilinen seyler. Fakat söyle kabaca bir fiyat söylenmesini sordugumda ordakiler laboratordaki tüm maddelerin fiyatini bana 80 bin euro oldugunu aciklamisti. Ben ordaki aletleri cok basit görmeme ragmen kalieli ve lazim olan arac gereclerin 80 bin euro tutacagini tahmin etmemistim.
    Simdi ben sorarim acaba digerleride üretim yaparken sadece 5 bin euroluk aletlerlemi yoksa 500 euroluk aletlerlemi hazirlamaktadir.

BU BIOMAXX KONUSU BURADA KAPANMISTIR. LÜTFEN BIR DAHA BU KONU ACILMASIN.

Saygilarimla:

PANZEHIR

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş