Biomax Nutrition Pro Amino Liquid

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve amonhotep tarafından 24 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. amonhotep

amonhotep Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba, Aminoasitler bölümünde bu konuyu sormak istedim ancak, (mesaj gönderme izniniz yok) diye bir uyarıyla karşılaştım, o yüzden buraya yazıyorum, yanlış bir yere açtıysam adminlerimiz uyarsın lütfen.
    başlıktaki aminoasit bir sitede şuan çok uygun fiyatlı, ancak biomax nutration hakkında hiç bilgim yok. nette biraz araştırma yaptım, internet siteleri yok, ithalatçı belli değil, aynı markanın cla ürününde Almanya'dan ithal yazıyor.bu ürünün tanıtımında bir şey yazmıyor. Yani çakma mı,Türkiye üretimim mi, gerçekten Alman üretimi mi anlayamadım. bu ürünü kullanan ve ya hakkında bilgisi olan benimle paylaşırsa sevinirim, herkese iyi forumlar.

2. amonhotep

amonhotep Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hiç yorum yok,bir kişi bile adını sanını duymamış mı?

3. Terminatörcük

Terminatörcük Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İstanbul

İthalatçı belli başlı bir marka. Ürünün arkasında yazıyor her şey. Ürün Alman menşeili. Orada üretiliyor ancak sanırım buradaki ithalatçı firma kendi adına ürettiriyor olabilir. Fiyatına göre iyi bir ürün denilebilir (Şuan fiyatı 50 lira) Şeker yağ ve karbonhidrat yok ancak özellikle belirtmek istiyorum "Whey protein yok içerisinde tamamen kolajenden üretiliyor" fiyatı da bu yüzden uygun. Ancak yine de denemek istedim tadı ekşimsi vişneli 30 porsiyon var içerisinde performans konusunda henüz net bir şey diyemem ancak fiyatına göre tercih edilebileceğini düşünüyorum. Antrenman öncesi ve sonrası almak makul olabilir. Ürünü bitirince yorumlarımı yazarım iyi akşamlar.

Sayfayı Paylaş