Bioder Kulanıcıları Dikkatine :)

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve twilight99 tarafından 8 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. twilight99

twilight99 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Bende kıl oranı çok fazla hamam otunu tercih ettim ama istediğim sonucu elde edemedim.Karar aldım ve ağda yapacağım.Ama Gecenlerde birşey okudum bioder denen kremler güzel sonuclar veriyormuş.Ama merak etiğim şey şu.mesala ben bioderi 5,6 ay falan kulandım.bıraktıktan sonra ters teper mi yani kıllar eskisine döner mi çoğalma olur mu?bunu neden soruyorum diye merak edersenizde.Tanıdığım bi abide erken yaşta saç dökülme problemi vardı ve bioder kulandı.Evet cidden iyi sonuc verdi saçları cıkardı ama bioder kulanmayı bıraktıktan sonra ters tepti ve daha fazla saçı döküldü.

2. arjun_srk

arjun_srk Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi Adayı
    twilight99 Kıl Problemin Varsa, bioder saç çıkarmaz döker arkadaşın şaçına sürmüş tabi döker :D :D neyse ama lazer epilasyonunu öneririm tüm vucut 600 ile 700 tl arası değişmekte, seansları farklı tabi kesin çözümdür, hem daha iyi, Ayrıca Bioder Tam Dökmez Sadece Azaltır, Azalttığını idda ediyorlar, kökten temizlerdiğini değil ,

Son düzenleme: 11 Şubat 2012
  3. twilight99

twilight99 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    arjun kardes iyi oku :)

4. rockallen

rockallen Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Istanbul
    Cok 3 Boyutlu Bir Yazi Olmus Yanlis Anlasiliyor :) Sanki Kil Dökmek Icin Bioder Sac Cikarici Krem Kullanmak Istiyormussun Gibi :)

ZeusS_ bunu beğendi.
  5. arjun_srk

arjun_srk Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi Adayı
    twilight99 adlı kullanıcı, sanırım düzgün bir şekilde okuduğumu düşünüyorum, isterseniz yazınızı siz okuyun :) tanıdığınız şahıs bioder kullanmıs, saçları çıkmıs bıraktıktan sonra dökülmüş :) diyorsunuz bioder zaten tüy azaltıcı serum sanırım siz BİOBLAS ile karıştırdınız :) kıl probleminiz varsa diyorum, Lazer epilasyona girmeniz gerekli bende onu öneriyorum :)

sessizCiglik bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş