Bilgili olan arkadaşlar yardım edebilirmi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve asce_yhun tarafından 19 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. asce_yhun

asce_yhun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meraba arkadaşlar yaşım 24 1.78 boyum 60 kiloyum çok üzülüyordum zayıf oldugum için 56 kiloydum kilo almam için arkadaşım karbonhidrat tozu almış 1 hafta felan içtim 2 kilo aldım ama göbeğim oldu ve yüzüm aynı zayıflıkta idi çok kötüydü spor yapmam gerektigini söyledi bende başladım 1 haftadır netten buldugum sitelerden felan çok hoşuma gitti ilgim arttı ve sigarayı bırakıp bu işe girdim kendime bi program hazırladım tamamen amatörce ve kafadan şöyle bi program
    pzrtesi : bacak sırt kanat şınav
    salı : kol karın
    çarşamba : gögüs arka kol
    perşembe : omuz karın bacak
    cuma : kol kanat sırt
    cumartesi : gögüs karın
    pazar : omuz arka kol
    Hızlı gelişmek istedigim için boş gün bırakmadım çok yorgun olmuyorum ağrıyo bazen vucüdüm salona gidecek durumum yok 2 dambılım var bi abim hediye etti internetten buffdudes diye bi grup abilerimizin göstedigi hareketleri yapiyorum vücüdum gayet iyi gidiyo gibi gözüküyo sizde gelişirmiyim ne kadar zamanda daha çok kilo alırım ve yardımcı öğün olarak neler yemeliyim tozun yanında çokda param yok program çokmu kötü hepsinde en az 3 en fazla 4 hareket var karında hiç ilerleme yok gibi az yapiyomusum gibi geliyor onda 5 hareket var 3 er setten 12 kez felan hepsi işte ve günde bi kere gece yatmadan önce karbonhidrat tozunu içip antreman yapip yatıyorum zararlımı
    anlayan abilerim veya kardeşlerim bana yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Temmuz 2015 ---
    Ve yüzümün zayıf gözükmesi çok kötü yüzden kilo almak için ne yapabilirim kas olarak kilo alsam yüzüm yine zayıf kalırmı yoksa sporu bırakıp karbonhidratı mı içmem gerekiyor sadece napalım göbek olursada olsun yüzüm düzelsinde tekrar sigaraya başlamam en azından :'(

Son düzenleme: 19 Temmuz 2015
  2. asce_yhun

asce_yhun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler kimse yokmu yaw :(

3. KaraThrace

KaraThrace Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Eğer bu şekilde çalışırsan kesinlikle kas yapmazsın,olan kaslarınıda yakarsın.Kaslar çalıştıktan sonra dinlenmeli ki gelişsin.Kendine dinlenme günleri koymalısın.Protein tozunu felan zaten ilk aylarda önermez kimse.3-4 ay sonra gerekli proteini yiyeceklerden alamassan,kullanırsın.

4. asce_yhun

asce_yhun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok saolun ama zaten aynı bölge çalışmıyorumki hiç diğer bölge dinlenmiyormu
    protein tozu kullanmıyorum karbonhidrat tozu almış arkadaşım kilo alayım diye zaten onun için başladım spora düzensiz almıyım diye

Sayfayı Paylaş