Bilgili kişilerin yardımına ihtiyacım var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Absinith tarafından 2 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Absinith

Absinith Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar arkadaşlar öncelikle bir ricam var lütfen işinde uzmanlaşmış kişiler yorum yapsın.Daha kendi üzerinde denemeden bilgi alışverişi yapmaya çalışan arkadaşlarca kafamın karışmasını istemiyor ve özrümü belirterek kendimi tanıtıyorum.

Boy: 181
    Kilo: 85

Spor geçmişim : 8 sene futbol oynadım amatör külüpte ve lisede ders zamanları ile idman saatlari çakıştığı için bırakmak zorunda kaldım.Onun dışında lise 3 te yani 5 sene önce bi 2 aylık body geçmişim vardı salonda protein tozu amino asit gibi suplementler kullanmadım.Ondan sonra bundan 2 buçuk sene önce evde kendimce dumble lar ile çalışmaya başladım 15 er kiloluk dumble lar ile salondan hatırladığım hareketleri yapmaktaydım.ilave olarak protein tozu creatin ve amino asit kullandım bu 5 aylık süreçte.Sonra bi talihsizlik sonucu mac oynarken ön çapraz bağlarım koptu ve menisküsüm yırtıldı 2 sene önce.Yaklaşık 1 buçuk sene boyunca yataktan pek çıkamadım yani bi aktivitem olmadı.Ameliyat fizik tedavi falan vs..

Şimdi gelelim konumuza ben tekrardan body e başladım 1 ay önce.15 günlük adaptasyon döneminden sonra ağırlık hareketlerine girmeye başladım bu 15 gündür.Sizlerden ricam şudur.Bana bi beslenme programı çıkartabilirmisiniz ben kendim yapıyorum pek faydasını göremiyorum.Bu arada bi konuya daha değinmek istiyorum bu 1.5 senelik ameliyat ve iyilişme sürecinden sonra body salonunda çıktığım bi cihazda vücudumun yağ oranının yüksek oldugunu obez olduğumu sölediler.Ek olarak şu anda body de yaptığım hareketler dışında pek aktivitem yok çoğu günüm evde geçmekte.

Düzenli olarak düzensiz yaptığım beslenmem şöyle :D : Sabah kalktığımdan 1 bardak süt ile protein tozumu içiyorum ardından 4 yumurta akı,5-10 adet zeytin,100 g kadar peynir.hangisi varsa artık (krem peynir kaşar peyniri vb) akşama kadar pek bişey yemiyorum çay falan içiyorum akşam yemeğide tavuk pilav varsa onları tüketiyorum onun dışında doymadan kalkıyorum sofradan kilo vermek amaçlı.Ayrıca 2 günde 1 paket sigara tüketmekteyim

Kullandığım suplementler : Nitrofull protein tozu ( ki tamamen body hocamın bana kakaladığı bi ürün bilgim olmadan aldım ) universal amino 2700 ve universal creatin.

Kullanma şeklim : Özellikle protein tozuna değinmek istiyorum süt(yarım yağlı) dışında hiç bir şeyle içemiyorum.Su ile denedim kusucaktım az daha tadı o kadar iğrenç oluyor.Salon hocamda günde en fazla 1 bardak süt iç diyor.Ben günde 3 defa tüketiyorum sabah kalkar kalkmaz kahvaltıdan önce idmandan yarım saat önce ve idmandan hemen sonra.

Amacım yağ yakmak kilo vermek

Kusura bakmayın biraz fazla bilgi verdim gerekli gereksiz.Şimdiden yardımcı olucak arkadaşlarıma teşekkür etmekteyim.

Son düzenleme: 2 Aralık 2010
  2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş