Bilgili Arkadaşların yardımlarını bekliyorum.. Lütfen Arkadaşlar..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Alican10 tarafından 12 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Alican10

Alican10 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar merhaba, Ben 22 yaşında Üni. 3.sınıf öğrencisi 182 boyunda 94 kilo bir insanım. Tabiki Spor geçmişim var. 5 sene önce futbolu bıraktım kalpteki ritim bozukluğu sebebiyle ve yaklaşık 78-79 kilolardan bu noktaya geldim.

Spor salonuna başlayalı 4 gün oldu, ancak kafamda soru işaretleri var. Kilo vermek isteyen insan bu program da mı çalışmalı diye.
    Ben sadece kardio ağırlıklı çalışcağımı düşünürken, bu programla çalışıyorum.
    Antreman programım şu şekilde;
    15 dk Bisiklet
    5 dk Isınma
    60 dk Ağırlık
    15 dk Koşu veya Tekrar Bisiklet

Öncelikle şunu söyliyeyim diyet konusunda çok bilgisizim. Ne yemeliyim ne kadar yemeliyim. 2 sabahtır Müsli+süt yiyorum ve doymuyorum malesef. Şeker ve ekmek konusunu kapattım. yağlı yiyeceklerden uzak duruyorum. Cola,bira türevlerinden uzak duruyorum. Kahvaltıda ne yemeliyim, öğlen ne yemeliyim, akşam ne yemeliyim kestiremiyorum. Zaten her gün 1-2 de uyanıyorum (malum 2.Öğretim olmak) yemek düzenim iyi değil. e bir de ara öğün var. Çok yersek kilo almaz mıyız ? anlayamıyorum bazı şeyleri mantık dışı gelio. Tabi protein ve karbon muhabbetleri var araştırdım biraz ama. hala soru işaretleri çok büyük kafamda.

Şimdi benm istediğim vücut yapısı Kıvanç Tatlıtuğun Kuzey karakteri gibi fit,karın kası iyi, hafif göğüslü ve estetik ince bir yapı.
    Ama şimdi bu yazdığım program ve beslenme düzenimle ben nasıl bu hedefime ulaşıcam? Göbek çevrem erir mi bu antreman programıyla mesela. Hem kaslı hem yağlı şişman mı vücutlu mu belli olmayan adamlar gibi olmak istemiyorum. Kafam çok karışık. Hoca programımı doğru mu yapmış? kuruntu mu yapıyorum? Lütfen arkadaşlar..
    Yardımlarınızı bekliyorum.

Sayfayı Paylaş