Bilgili arkadaşların bu konuya yardımını bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Lufthansa tarafından 14 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Lufthansa

Lufthansa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese keyifli forumlar diliyorum. Uzun zamandır buraya üye olacağım ama vakit bulamıyorum. Sonunda oldum.
    Ben 1.73 boyunda ve 58 kilo bir vatandaşım. Ancak herkes gibi bende yapılanmak, kas yapmak istiyorum. 6 ay oldu sporu bırakalı. Çünkü gittiğim süre zarfında bir gelişme göremedim. Belki hoca bişey bilmediği için olabilir. Vücudumun kaldıramayacağı ağırlıkların altına sokmuştu beni. Kas olayını geçtim kilomun bile müsait olmadığı ağırlıklar :(.
    Benim sizden tek istediğim bana kilo almam için ve yapılanmam için yardım etmeniz. Bana Hardline marka weight gainer da aldırdı ve duruyor olduğu gibi. Kullandım da çokca. Ama nedense göremedim faydasını.
    Şimdi sevgili abilerim arkadaşlarım kardeşlerim, nedir benim yapmam gereken ? :( Yeme içme programı yada çalışma programı gibi şeyler beni ne kadar zamanda ne kadar ileriye götürebilir ? Deli gibi de yiyorum ancak metabolizmam çok hızlı sanırım. Sizlerin yegane tavsiyelerine ihtiyaç duyuyorum.
    Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkürlerimi borç bilirim

2. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Fazla bilgili değilim ama bende senin gibiydim spora başladığımda 1.74 boy 56-57 kg civarındaydım yıllardırda hep sabittim hiç değişmezdi . Çok yemek yiyen biri değilim hemen doyuyorum yemeklerde daha sonra tabi arkadaşlarla spora başladık zayıf olduğum için dayanamadım gainer aldım bende 2 kutu aldım 9 kg toplam ikisi.Zamana yayarak 3 ay kullandım Bu ay bittiğinde 4. ayımı dolduruyorum sporda şuan sabah kalktığımda tartılıyorum 63. kg geliyorum , hala zayıfım bir gelişme varmı var ama yeterli değil belkide acele ediyorum. 1kutu gainer daha aldım 45 gün kullanıcam bunu sabah akşam tam yağlı süt ile ve iyi beslenicem bakalım ne kadar kilo alacağım , sanada tavsiyem vazgeçme devam et spora salonu değiş olmadı.

Sayfayı Paylaş