Bilgilendirirmisiniz

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve hkay12 tarafından 15 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. hkay12

hkay12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben 178 boyunda 76 kg dayım. 2 aydır spor yapıyorum vücudum cok kaslı değil ama cok yağlı da değil.1 saatlik programım var, 2 ayda sıkılaştığımı fark ediyorum. 15 dk koşu yapıyorum, biceps, chest press, shoulder press, lat pull down, mekik, bacak hareketleri vs. 3x10 şeklinde çalışıyorum.Bel bölgemdeki yağlarda 2 ayda gözle görülür azalma oldu. Benim amacım kilo vermeden ve almadan kas oranını arttırmak. Benim merak ettiğim protein tozu sadece kas kütlesini arttırmak içinmi yoksa bu programla spordan hemen sonra sadece 1 kez 1 ölçek içsem, çok düzenli beslenemediğimden dolayı bu açığı kapatmak için içsem boşamı gider.

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Protein tozunu idmandan sonra kaslarda olusan katabolik etkiyi azatlmak için kullanabilirsin. Ama proteinden öyle mucizevi şeyler bekleme sporda en önemli şey beslenme ve dinlenmedir bunlara daha özen göstermeni öneririm.

hkay12 bunu beğendi.
  3. hkay12

hkay12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap veren tek kişisin çok teşekkür ederim. Ben 8 aydır devam ediyorum spora. boyum 178 cm kg: 77 kilomdan çok memnumum. Fakat vücut olarak sıkı bi görüntüm yok. Bunun için vücuttaki yağ oranımı azaltmak gerekiyo diye düşünüyorum. Doğrumu bilmiyorum ama sence L-Carnitine mi kullanmam lazım. Fakat bunu kullandığım zaman zayıflamadan yağ oranımı azaltmam mümkünmü? Bilgilendirirsen çok memnun olurum. Forumdan okuduklarım la pek bi karara varamıyorum. Çok kafam karışıyo. Teşekkürler.

4. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076

tabıkde azaltamazsın yag oranını o sekılde

takvıye kullnmak demk mucıze demk degıldır

anladıgım kadarıyla beslenme programın yok ve ıyı bır vucut beklıyorsun

oncelıkle beslenme programın varsa onu yaz duzeltelım

bır beslenme duzenı olmadan asla bı gelısım bekleme cunku zaten olmıcaktır

5. O2KN

O2KN Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kilon çok uygun, sen antremanları sıkı ve azimli çalışırsan ne kadar verimli olduğunu fark edeceksin. Hep aynı ağırlıklarda çalışma sürekli arttır ağırlığını kendine göre ayarla, hacim istiyorsan zorlamalısın.

Sayfayı Paylaş