Bilgi ve Tavsiyeleriniz Lütfen..

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve rb53 tarafından 3 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rb53

rb53 Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Boy:1.85 kilo:82-84 gidip geliyor,body e yeni basladım ve bu sporun temeli iyi beslenme oldugundan günde 3.000 kalori ve bu kalori icindede kilo basına 1.5-1.8 gram arasında protein ve kilo basına 5-6 gram karbonhidrat takviyesi yapmam gerekiyormus ama bu sistemi hergün uyguladıgım vakit antreman günleri dısında 3.000 kalorinin tamamını yakamayacagımdan kilom artacakki benim amacım 78 kiloya düsmek,bende kendime özel bir program yapacağım;

Antremanımın oldugu pzrt-crsmb-cuma günleri 3.000 ve üstü kalori;kilo basına 5 gram karbonhidrat ve kilo basına 1.5-1.8 gram arası protein takviyesi yapıp antremanın olmadıgı diğer 5 gün karbonhidrat miktarını kilo basına 2-2.5 grama indirip günlük protein miktarınıda kilo basına 1 grama ceksem nasıl olur yane amacım antremanın olmadıgı günlerdeki günlük kalorimi 1.700-1800 kcal arasında tutmak.

Böyle bir program ile kas kütlemin artma ihtimali nedir ??

Birde protein tozları hakkında sorum olacak,body e basladıgım gün weider in protein tozunu aldım ama sonradan ögrendimki protein tozu bu spor a en az 5-6 ayını verenler tarafından kullanılması gerekiyormus simdi bu tozu antremandan önce ve sonra kullansam hiçbir etkisini göremicekmiyim ??

Değerli Bilgilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum,

2. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    hedefin kilo vemekse beslenme programını değitirmene gerek yok karbonhidrat miktarını azalt ama fazla azaltma protein miktarı kg başına 2-2.5 olsun bide ağırlık çalışmadığın günlerde cardio yap koşu ,biklet gibi hedef kalori 2000 olsun günlük bide protein tozunu spordan sonra kullanırsan senin için daha iyi olur

Sayfayı Paylaş