Bilenlere danışmak istedim.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Hadavus tarafından 11 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Hadavus

Hadavus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle herkese merhabalar,

Forumda yeniyim , aynı zamanda bu sporda da yeniyim.Boyum 1,85 kilom 101.
    Spor hocamın önerisiyle yaklaşık 4 aylık bi cardio dönemim oldu yanında temel ağırlık hareketleriyle beraber, her ne kadar tam olarak uymasamda 110 kg'den 101 e kadar düştüm L-Carnitine kullanarak , aynı zamanda vücudum biraz da olsa şekle girdi. Biraz da iri yapılı biriyim kemik bakımından falan.
    Belli bir süre sonra kilo verme süreci yavaşlayınca , biraz da sıkıldığım için olsa gerek ağırlık antremanına geçtim. 1 aydır ağırlık antrenmanı yapıyorum.
    Günlük protein açısından beslenmem yeterli olmadığı için Optimum Gold Standart Whey aldım.
    Sizlere soracağım konu ise ;
    1- Haftanın 6 günü 3 cardio 3 ağırlık olmak üzere , protein tozu ve l-carnitine beraberinde bi program uygulamak doğrumu ? Demek istediğim birisi tamamen almak diğeri ise vermek.
    2- Spor hocamın bilgisine pek güvenmediğim için , eğer böyle bi program ile bişeyler elde etmek mümkün ise önerebileceğiniz diyet var mı ?

Forumda daha önce aynı sorular sorulmuş ve ben göremediysem özür dilerim , gerekli zamanım olmadığı için inceleyemedim.
    Şimdiden teşekkür ediyorum vereceğiniz cevaplar için.

Sayfayı Paylaş