Bileklik Tavsiyesi?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve RaJeV tarafından 10 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Özellikle biceps çalışırken bileklerim beni öldürüyor. Bunun yüzünden hiç ağır giremiyorum o yüzden bileklik almak istiyorum.
    Sizce sadece bileklik mi almalıyım yoksa bileklikli eldivenler daha iyi mi?
    Fiyat açısından uygun bildiğiniz markalar var mı?

Sanalpazarda kalitesi yüksek olan bilekli eldivenler 140tl'ye satılıyor. Halbuki yurtdışında 35dolar falan. Bunları yurt dışından sipariş versek sorunsuz gelir değil mi?

Burada bilek çalış diyenler olabilir. 2 günde bir bilek çalışıyorum. Bileklerim gerçekten gelişme kaydetti ama bicepslerin gelişme hızına yetişemiyor o yüzden ihtiyacım var

2. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    kullanma. daha hafif gir. bilekler ve ön kollar aynı hızla gelişsin çok daha mantıklı olur.

3. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Zaten bende öyle yapıyorum ama olmuyor ki pump etkisi hissedemiyorum kollarımda :S
    35 kg ile girebiliyorken 15kg ile girmek zorunda kalıyorum sırf bilekler yüzüden. Doğuştan bileklerim çok ince ve zayıf. Kız gibi bileklerim var diyebilirim. O yüzden de sakatlanıp VG hayatımı bitirmek istemiyorum. Bilekliklerin bu sakatlanmaları engellediğini duymuştum o yüzden de istiyorum

4. ModiXvoorN

ModiXvoorN Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    20kg dumbbell kaldırırken 30kg bilek çalışıyordum. Halen çalışmaktayım hatta 35kg ye çıkartacağım bence bile ve ters bilek hareketlerini yapman.

Arkadaşında dediği gibi hem ön gelişiminide yapmış olursun.

5. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Bilek çalışıyorum zaten. Ama bileğe o kadar girip kesinlikle kendimi riske atmam küçük bir hata çok büyük şeylere sorun açabilir. Bence siz de o kadar abartmayın ileride pişman olmamak için

6. ModiXvoorN

ModiXvoorN Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    İlk başlarda 25kg bilek çalışırken, bileklerimden çatur çutur çıkan sesleri duyuyordum ama bunu yaparken de kendimi dinliyordum ve dikkat ediyordum böyle olduğu halde genede yılmadan azimli ve ısrarlı bir şekilde çalıştım.

Sende 20kg bilek hareketini çalışarak geliştirebilirsin, tabi dikkatli ve kendinizi dinleyerek.

7. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Neyse konudan uzaklaşmayalım. Bilek kesinlikle çalışılmalı ve de çalışıyorum. Onun yanında bileklik istiyorum. Yada bilekli eldiven hangisi iyidir? Hangi marka alınmalı? Ucuz olan var mı? Yurt dışından getirtsek sorun olur mu?

8. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Lescon LA-412 bilekliği kullanıyorum. Bende tavsiye üzerine ve bilek ağrısı şikayetimden aldım, özellikle scott curl çok zorluyordu. Tavsiye ederim ama yinede bilekliğe pek güvenme, elbette korur ama o kadar ağır girmek yerine negatif tekrarlara daha fazla önem verirsen istediğin pump etkisini zaten yakalarsın.

RaJeV bunu beğendi.
  9. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    valla bileklikli eldivende kullanabilirsin şahsen ben bileklikli eldiven kullanıyorum gayet rahat oluyor. Ki en son eldivenimi adidas'tan aldım. İlk defa elimi nasır yapmayan bir eldiven buldum. Bir daha görürsem gidip iki üç tane alıp köşeye koyacağım

Bu arada benimde sol kol eklemimde sorun var. eklem destek ürünü alacağım bu hafta sonu fakat bazı kişilerde dirseklik gibi bir şey takıyor o eklem yerine. Cidden işe yarıyor mu ? Bilen var mı ?

RaJeV bunu beğendi.
  10. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Kaça aldın? Nereden aldın? Ürünün adını biliyor musun?

11. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Pardon nike mış. 50 tl ye aldıydım sanırım. Bağdat caddesinde ki nike'dan. İstanbul yani. İsmini netten buldum. Daha doğrusu bakıp bulabilirsin google a.

Nike 9092189405 MEN'S ALPHA STRUCTURE

12. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123

Sayfayı Paylaş