bileklerimin ince kalmasını nasıl sağlarım?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ahmt_1988 tarafından 30 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. ahmt_1988

ahmt_1988 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadşalar nedenini buldum : mesela dumbıll larla göğüs,omuz vs... çalışırken yerinden alırken ve özellikle hareketi yaparken dikkat ederek bilekleri harekete uygun tutarak yaptım oldu.

yada şöyle söyleyeyim
    kollar:31
    önkol:30

şimdi
    önkol:28,5

demekki hareketleri yaparken tam düzgün tutarak yapmıyordum ondan dolayı önkol kalınlarşıyordu daha ilerki haftalarda izlenimlerimi yazarım.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:45 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:30 ----------

arkadşalar nedenini buldum : mesela dumbıll larla göğüs,omuz vs... çalışırken yerinden alırken ve özellikle hareketi yaparken dikkat ederek bilekleri harekete uygun tutarak yaptım oldu.

yada şöyle söyleyeyim
    önkol:30

şimdi
    önkol:28,5

demekki hareketleri yaparken tam düzgün tutarak yapmıyordum ondan dolayı önkol kalınlarşıyordu daha ilerki haftalarda izlenimlerimi yazarım.

2. yiiiiit_1356

yiiiiit_1356 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    böyle birşeyin imkanı yok siyah kısımda gelişir çünkü ben çok çalıştım ve sağ ve sol kısımlar arasında çok fark var şimdi sol çalışıyorum ve orası da geliişşiyor...kanıtım yani =)) genetik falan deil

3. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Tebrik ederim.Böylece dünyadaki bilek ölçüsünü bu spor ile arttıran ilk insan olarak tarihe geçtin :)

Sayfayı Paylaş