Bileklerimi dovmeyle kaplatmak istiyorum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mjacksonwithus tarafından 26 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Bıleklerı dovmeyle kaplı vg ciyi gorseydınız ne dusunurdunuz? ( normal ınsan olarak )

1. Yolunu sapıtmıs. Bu uyusturucuda kullanıyordur...

oy sayısı 8
    13,6%
  2. Bos-beles bir kişi...

oy sayısı 26
    44,1%
  3. Renkli bir karaktere sahip insan...

oy sayısı 25
    42,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Hep bileklerimi dovmeyle kaplatmak ıstemıstım. sımdı zamanı geldı sayılır. sadece fıkır almak ıstiyorum. daha once sol gogusumun ustune bır dovme yaptırdım ve hıc pısman olmadım. bunda acaba boyle bır duyguya kapılırmıyım?

Birde insanların tepkisi bana karsı ne olur? anket actım haricinde bir dusunceye sahıbsenız yazabılırsınız. tskurler

Son düzenleme: 26 Şubat 2010
  2. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Ruh halin sana kalmış bişey seni tanımayız bilmeyiz sosyal hayatında o yönde bi fikir sunabiliceğimizi sanmıorum. Diğer insanların ne düşüneceğine gelince ; yaşadığın şehir e semt e ve oranın insanlarına göre deişir. Vay ecnebi de derler aaa bilektede güzel durmus herkes omzuna fln yaptırıyo farklı olmuş da derler :D

mjacksonwithus bunu beğendi.
  3. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    kolayı var önce bileklerine geçici dövme yaptır hangi dövmeyi istiyorsan tepkilere bak soranlara gerçek olduğnu söyle tepkiler baktın hoş yaptır gitsin baktın kötü yaptırma
    bu arada dövme çok abartılmadığı sürece bence iyihoş gözükür

4. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Alev deseni yaptırmada:) Neyse bence çevre önemli değil, seni seven bir çevren varsa onlar senin kişiliğini seviyorlardır, vücuduna neler yaptıracağına karışmamalıdırlar. İçinden geliyorsa yaptır derim ben. Öneri olarakta zincir sarılma şekli olabilir ^^

5. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    MJacksonWithUs, görünür bölgelere yaptırmak gençlik ateşiyle kabul edilir şimdi de ilerde sosyal hayatında sıkıntı yaratabilir. Sen dahi sıkılabilirsin. O bölgedeki deri de incedir. Dirsekten aşağısına yaptırmamanı tavsiye ederim ama yine de sen bilirsin.

Draft : ) Direk benim de aklıma Chester Bennington geldi. Bir de o alevler el bileklerinde çok eksik duruyor. Belli bir noktadan bilezik gibi başlatıldığından... Detaylarla bilekten aşağı inse bu sefer de aşırı vamp durur. Ayakta ise durum çıplakken çok daha kötü duruyor. Giyinikken gayet iyi de...

ßarskan ve mjacksonwithus bunu beğendi.
  6. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Ben Michael Jackson un dans motiflerini yaptırmak ıstıyorum bazıda sarkı ve unutulmayan sozlerını. hayatımda 3 sey ıcın cok agladım bırısı civcivim kayboldugunda bırısı sıbırya kurdugumun arka bacaklarından felc oldugunda bırısıde michael i kaybettıgımızde =( michael e bitmek bilmeyen bir sevgim var anlatamam sıgmaz yazılara. onun dans motiflerini ozellıkle yaptırmak ıstıyorum

7. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    çok muhafazakar bir çevren olmadığını tahmin ediyorum,durum böyleyse sorun olmaz.ama yaşın ilerledikçe sorun olur çünkü iş hayatında zorluk çıkartabilir sana o dövmeler,kimilerine göre uçarılık sembolü çünkü

zigbog ve mjacksonwithus bunu beğendi.
  8. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Yazı yazdırmak ise çok estetik gelmiyor bana. Notalar olabilir belki ama bir sırrı ya da arka planı olmaz öyle de. Madem ömür boyu taşıyacaksın kopy paste klişe şeylerden yana bir seçim yapmamaya çalış derim. Moonwalk yapan bir M.Jackson kalfların üstünde epey orjinal olabilir mesela : ) Sen de moonwalk yaparken M.Jackson ile aynı anda aynı bacaklara sahipmişcesine bir arka plan da taşıyor tabii bu dediğim. : ) Sosyal hayatı da çok kafaya takmana gerek kalmaz, kimse işe alırken ya da iş ihale ederken pantalonu sıyır da bacaklarına bir bakalım demeyecektir. : )

Berkthagar, zigbog ve mjacksonwithus bunu beğendi.
  9. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    supersın. hıc aklıma gelmemıstı moonwalk yapan bir michael xD acaba sanatcı bunu koluma aktarabılırmı. aktarabılırse super olur.

10. Taketoshi

Taketoshi Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üretimci
    Yer:
    ADANA
    Vücudumda tam 7 tane dövme var ve bunları yaptırırkende ne yaptırim diye hiçkimseye danışmadım en doğru kararı sadece sen verebilirsin bence hiçkimsenin fikrini bile alma.

mjacksonwithus ve zigbog bunu beğendi.
  11. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Bence felsefi şeyler yaptır derim. Ayrıca yaşlanınca utanmayacağın bir şey tabii ki :) Dövmeni kend tasarlamanı öneririm ;)

12. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Bence kim ne dusunur diye cekinme. Istedigin sekilde yaptır derim. Madem michael hayranısın, onun bir pozunu da yaptırabılırsın.

Ben koluma yaptıracagım, ama once define bir 40 yada 42 cm lik kola sahip olmam lazım :)

13. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    Sahtesini yaptır neden gercegini yaptırasınki

şimdi sana dövme günah diycem diyemiyorumda
    ne halin varsa gör diyecem onuda diyemiyorum :D
    ugur cidden forumda sevdigim insanlardansın sen
    insanın bir yıl önceki duyguları bile bu günki duygularıyla çatışırken
    kalıcı şeyler yaptırman mantıklı değil
    yaptır sahtesini :)
    belki ilerde bu ateist saçmalıgındanda kurtulursun ozaman büyük pişmanlık yaşarsın o dövme yüzünden

SOLID, ßarskan ve mjacksonwithus bunu beğendi.
  14. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    anın tadını cıkarmalıyız. tabi onurlu ve umutlu oldugumuz surece. ben boyle dusunuyorum en azından. Estetikfenomen moonwalk olayından bahsettı super fıkır. bırseyler kafamda olusunca yaptırcam. 1 ay yada 45 gun ıcınde. sadece figurlerı tam olarak olusturmam gerekıyor. ankette 1 tane oy var uyusturucuda kullanıyordur diye onuda ben oyladım =) bılerek yaptım ınsanlar ona oy vermekte cesaret bulsunlar dıye ama kımse vermemıs =) buda benım kararımı desteklıyor. yani yaptırıcam. tskurler herkese.

15. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul

Michael Jackson sevgisi, onu sevenlerde pek gecici olmuyor. Benim bir arkadasım daha var, o da hastası. Michael olunce adam 1 hafta evden cıkamadı. Onu tanıyanlar onun bu sevgisine oyle alısmıslar ki, cocugun facebook hesabı onlarca bas saglıgı mesajı yagdı.

Bir de insanların dusuncelerine saygı gostermeliyiz. Ister inanclı olsun ister olmasın, herkesin belli nedenleri var. Insanların duygu ve dusuncelerini o sekilde adlandırmak pek de nazık bır davranıs olmaz.

16. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...

DEMİR00_Bir de insanların dusuncelerine saygı gostermeliyiz.

Yazdıklarını uygulamayı ögrenin bence .....

17. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul

Yazdıklarımı ne sekilde hayata gecirdigim, attıgım mesajdaki usluptan belli oluyor. Ben de baskalarının dusuncelerini "sacmalık" olarak addetseydim, sanırım o zaman mesajınızda haklı olurdunuz.

18. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    Bu benim düşüncem ama ozaman düşüncelerinizi yazın demesin konuyu açan arkadaş

bana göre saçmalık evet bunu başka türlü nasıl anlatabilirmki

ben düşüncelerımı ugura belirttim lütfen siz karışmasanız ....

19. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    durun yaf :S ben alınmadım. tanımadıgım bırısı sacmalık dıye bahsetseydı onun inancına kufur ederdım dırek olarak. ama cıddırık icin alınmadım cunku ıyı nıyetlı oldugunu bılıyorum. demir00 da cok iyi bir insan bosuna bır bırınızle tartısmayın lutfen thums:

demir00 ve cıddırık bunu beğendi.
  20. ataduyan

ataduyan Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    hayatta sevmediğim ve tasvip etmediğim bir şey.bence yaptırma işte nedenleri;
    1)(dini neden)dini inancın nedir bilmiyorum ama halkının %99 u müslüman olan bi ülkenin müslüman bir vatandaşı olarak uyarmak istiyorum dövme vücutta bulunduğu müddetçe namaz,abdest,oruç gibi dini farzlar olmuyor dolayısıyla sürekli cenabet oluyosun.
    2)(fiziki nedeni) cildin doğal halini bozmanın bi anlamı yok,uyuşturucu kullanıncada cilt zarar görüyor dövmedede ama dövmede cildin belli bölgesine zarar veriliyor.

senin fikrin nedir ne değildir bilemem kendine güveniyosan ve illaki yaptırcam diyosan (demiyosanda)karar senindir.beni yanlış anlamamışsındır umarım.dövme yaptırsanda yaptırmasanda hayatında başarılı olursun inşallah.

Berkthagar bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş