Bileklerim çok ince [YARDIM]

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve akif_ak tarafından 21 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. akif_ak

akif_ak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar, abiler hepinize kolay gelsin, foruma yeni katıldım. Öncelikle size sorunumdan biraz bahsedeyim.
    95 haziran doğumlu bir erkeğim, bugüne kadar hiç vücut çalıştırmadım, futbol haricinde bi sporla ilgilenmedim. Çenemde 10-15 tane çelimsiz kıl var, sakal bıyık yok, babyface dediğimiz bi yüze sahibim diyebilirim, bileklerim aşırı ince, sanırım küçükken proteini yeteri kadar almadım, bundan sonra alsam gelişir miyim orasını da bilmiyorum, kollarım ve bileklerim kızlarınkilerden bile ince ve üniversiteye geçince bunun sorun teşkil ettiğini anladım artık ve bi çözüm arıyorum, gelişimimi tamamlaMAdığım zaten yazdığım özelliklerden de belli oluyor, bundan sonrası için ne yapmalıyım tavsiyesi olan var mı? Yaz aylarında salona yazılabilirim fakat şu an derslerden dolayı müsait değilim, program yapmama yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum

Bu arada boy 1.74, kilo 63
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Ocak 2014 ---
    Ayrıca arkadaşlar, 5-6 kiloluk bidon taşırken bile bileklerim titriyor, durum o kadar vahim yardımcı olabilecek yok mudur nasıl bi yol izlemeliyim?

Son düzenleme: 21 Ocak 2014

Sayfayı Paylaş