Bilekleri Süper Derecede Güçlendirmek İçin Önerisi Olan ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Soldier93 tarafından 9 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Elektronik Teknisyeni / BodyBuilder
    Yer:
    Yurtdışı
    Arkadaşlar Bench Vs Gibi Hareketleri Yaparken Bileklerim Yerinden Çıkıyor Resmen Ve Ağrıyor Evde 5kg Dumbell Ve El Yayı Var Bilek Hareketlerini Evde Yapsam OLurmu El Yayını Günde Kaç Tane Yapsam Süper Bir Bileğe Sahip Olurum ?

2. precorefx

precorefx Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Ağır bir barbell'i arkana alıp bilekten curl yapıyorsun. Yanmayı iyice hissedene kadar tekrarla. 12-20 arası. En temel bilek hareketlerinden biri bence.

3. Malefice

Malefice Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38
    Reverse wrist curl, dumbbell wrist curl, barbell wrist curl yapmalisin, set rep yok yapabildigin kadar 2 sefer, ayrica yumruklarin ustunde push up yaparsanda ise yarar.

4. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    dikkatli ol bilek body sporu için bence temel bölgelerin başlarında yer alır çok fazla zorlama diğer çalışmalarını etkiler bana kalırsa hiç yorma.

5. Limon

Limon Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zahit
    Yer:
    İstanbul
    mertakb ye katılıyorum kolun dahil oldugu tüm çalışmalarda zaten zorluyorsun eninde sonunda gelişecekler :)

6. raif

raif Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benim boyum 1.78 ama kol ve kol bileğim biraz ince nasıl kol ve kol bileğimi kalınlaştırıp geliştirebilirim hangi aletle ne tür bir çalışma yapmam gerekir

7. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    bence kafaya takmaya gerek yok bende kafaya taktım bi zaman bilegimi sakatlamaktan son anda kurtuldum diyebilirim belki ben yanlış idman yaptım ama bence bileğe extra varyasyon uygulamanın alemi yok çok önemli hatta bu sporun kilit bölgesi diyebilirim.

Sayfayı Paylaş