Bilek ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve undisputed01 tarafından 23 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Uzun zamandır bodyle ilgilenmeme rağmen ve bu tarz şeylerle ön kolum parçalı değil ön kol çalışmayan arkadaşlarım beni bilek güreşinde alıyorlar ve bilekleri bazılarının daha da iyi görüntü olarakta bunun sebebi nedir ve sol bileğimi çok zorladım geçen çalışırken bileğimin sol tarafında acı var ne yapabilirim ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:00 ----------

Yardım edebilecek ?

2. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Bu bılek guresı sorunu bende de var, genetık oldugu soylenıyor bılek ıncelık-kalınlık ve gücün.

benım de arkadas var benden 10 kılo zayıf ve önkolu benımkınden daha güçsüz olmasına rağmen bılek guresınde benı yenıyor. ama ağırlık kaldırmaya gelınce ondan 15-20 kılo daha fazla kaldırabılıyorum. kısaca bende genetiğe bağlıyorum acıkcası :) .

3. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Gerçekten bilgili birileri lazım denemiş yanılmış :) ? Nası geliştirebiliriz genetik sanmıyorum çünkü bilek güreşinde yenldiklerimin hep bilekleri az da olsa parçalı gözüküyor ve body gitmesede

Sayfayı Paylaş