Bilek Sakatlığı (Bilek Çekmesi)

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Nanza tarafından 24 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Merhaba Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır fotoğraftaki kırmızı kısımda gerilme var. Yeşil çizgi boyunca da gergin bir ip var sanki içeride ve bu orta parmağa kadar vuruyor. Bu gerilme sadece barfikste oluyordu. Sonra ara ara bench kaldırırken de olmaya başladı kısaca bilek çok gerilince oluyor. Barfiksi bıraktım. Kullanmıyordum gittim bileklik aldım. Sıkıntı nedir? Yorumlar için sağolun..[​IMG]

2. berkanbuskut

berkanbuskut Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Antalya
    Bendede oldu cok bilek agri ama bu tarz olmadi 1hafta belki 2 surdu gecti sonra Bunu doktor goster bence

3. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Doktora göstermeye açıkçası korkuyorum. Çünkü doktorlar nedense vücut geliştirmeye antipati ile yaklaşıyor. Şimdi bana gelip sporu bırak 5-6 ay derse kafayı yerim..

4. Josef

Josef Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Benimde bench press yaparken bileklerimin ikisinde incildi 4aydir antreman yapamiyorum . sana vereceğim tavsiye bileklerini fazla kullanma dinlendir. Doktor bana bilekleik verdi 1 ay tak hic bisey kalmaz dedi ben dinlendiremedim işten firsat bulupta 4 aydir iyilesemedim .

5. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Geçmiş olsun ben de bileği acıtan hareketlere son vericem

Sayfayı Paylaş