bilek güresi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve jan1 tarafından 12 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    dün agır bi program uyguladım :ön kol biceps ve omuz calıstım . bugun arkadasların ısrarıyla bilek güresi tongasına düstüm bilek güresi yaptıklarımın hepsimi yendim biriyle daha yaptım bu baya guclu bırıydı 15 dk baya baskıyla yenilmemek icin durduk kimse yenemedi ikimizde zorlandık ve dinlenme günümdü suan ben kaslarıma dinlenme saglamıs oluyor muyum ? baya bi yenmek icin baskı uyguladı koluma kollum bilek güresi sonu buyuk bir agrı oldu. yırtılma felan degil ama. ben simdi dinlendirmis oluyr muyum ? yoksa bidaha dinlenme günü yapmayım mı ?

2. SerTkaN

SerTkaN Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Konya
    Zorlamadan dolayı geçici bir ağrı olması lazım. Kendimdem biliyorum zamanla geçer.

3. m.o.k

m.o.k Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sales
    Yer:
    Denizli
    Genellikle spor salonlarında yaşanan bir olay. En iyisi aslında profesyonel anlamda bilek güreşiyle ilgilenmeyecekseniz yapmamak. Çünkü gereksiz sakatlanmalara yol açabilir. Buna bir kaç kez şahit olmuşluğumda var. En iyisi böyle birşey yaşadıktan sonra biraz buz uygulanabilir . Çok büyük ağrılarınız yok ise dinlenmeyle geçeceğini düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş