Bilek güreşinde yenilmezlik!

Konusu 'Güç Sporları (Powerlifting, Halter, Bilek Güreşi)' forumundadır ve EmReTRHN29 tarafından 17 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. EmReTRHN29

EmReTRHN29 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamın aleyküm. Yaşım 13 8. Sınıf öğrencisiyim okulda sevdiğim bir kız var onun için 1 seneden fazladır evde vücut geliştiriyorum kollarımı 34,5 cm'ye kadar getirdim. Ayrıca okulda Hiç kimse beni bilek güreşinde yenemiyor solak olmama rağmen sağ kolumda tüm okulu yeniyorum. Bazen 1 2 yaş büyüklerimiz yapıp yeniyorum. Bunun bana yararları nedir ? Yoruma yaparmısınız...

2. yusufincikli

yusufincikli Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Fazla ego kasarsin

Kadir Bakan bunu beğendi.
  3. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Gösteriş yapmak isteyen direk sana sarar. başın derde girer derslerin zayıflar başka bir yarar olcanı sanmam milli.güreşçi de.olsan para kazandıran bi iş değil

UZİKONİGRASSE bunu beğendi.
  4. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Dostum seni kaslarıyla sevcek diye birşey yok severse sever sevmezse sevmez ayrıca bilek güreşşile adam olunmaz önemli olan iyi kavga etmek tavsiyem antrenmanlarına devam et bilek güreşi yerine büyüklerini döv

5. cmrds

cmrds Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Spora başkası için baslamıssın, umarım bundan sonra kendin için devam edersin, ayrıca sana tavsiyem bu sporu sakın basklarını dövmek, alt etmek için yapma aksi takdirde bir süre sonra sürekli kendini baskalarıyla kıyaslar durumda bulabilirsin.

6. tan00

tan00 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    sana katılıyorum kanki gitsin herkesi dövsün

7. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    senden gerçek sporcu olmaz spor kız için yapılmaz
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Aralık 2016 ---
    birgün karşına sağlam biri çıkar seni yener o zaman anlarsın el elden üstündür
    beni yaşadığım şehirde yenebilen insan sayısı kısıtlı çok az ama ben senin gibi kız için yapmadım
    sporu yarışmacı olmak ve sağlıklı olmak için yapıyorum

8. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Foruma bak be :D 13 yaşında sporla uğraşan birisini bulmuşlar (futbol dışında) bide laf yapıyolar :D
    Kız için yapılmaz elbette ama öyle başladıysanda kendin için devam edebilirsin :) ister VG yaparsın ister bilek güreşiyle uğraşırsın :) Tabi her ne olursa olsun 15-16 yaşlarına kadar hem ağırlık çalışmaları hemde kondisyon çalışmaları yapman işine gelir :) sonrasında istediğin sporda özel olarak çalışmaya başlarsın :)

9. marsfield

marsfield Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    kiza bilek guresi yapmayi teklif et. kabul etmezse ona sen kocaman korkak bir tavuksun diye mesaj at.

yusufincikli, Kadir Bakan, Ömer F. ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  10. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    13 yaşındasın tabi büyüklerine yenilirsin onlar senden büyük çok çalışşırsan yenersin

11. Emre Turhan

Emre Turhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben zaten spora kız için başlamadımki güçlenmek için başladım sadece kızları etkilemek içinde kullanıyorum :D
    (bu arada bu benim gerçek hesap)

12. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Baklava kasın lazım kollarda iyi kızlari iin ama

13. fatalrhyme95

fatalrhyme95 Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    niğde
    Çocuğu neden trollüyorsunuz :D Sen devam et kardesim sporuna ilerde sana cok büyük faydaları olur özel olarak bir branşla ilgilenirsen milli sporcu felan olabilirsin üniversitede cok büyük imkanlar sağlar bu sana ama tavsiyem bilek güreşi degil .

14. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Aynen çalışssın milli sporcu olsun

15. ReisBarud

ReisBarud Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kilis
    Ben üniversitemin bilek güreşi takımındayım olaylar sandığından çok daha farklı genç adam. Spora devam et senin yaşlarındayken ben kickboks yapıyordum bunun kişisel gelişimime olan katkısını anlatamam çok fazla çünkü. Sporuna devam et bunun faydasını ilerde çok güzel görürsün, karşı cins senin için amaç olmaktan çıkacaktır. Aklı dalgasında olan yeni nesillerden hele hiç olma hiç bir şeyin sahibi olamamakla birlikte hormonal bozukluklar yeni nesilde bulaşıcı bir hastalık gibi ilerliyor. Buda aşırı cinsel istek sonucu ortaya çıkıyor zaten. Sen vucut gelistirme sporunu bırakma bilek güreşi çok daha konsantre kas isteyen bir spor ciddi müsabakalarda karşında bir bilek olmuyor çünkü rakibin celiklesmis kasları ve sağlam kemik yapısı ile senin sakatlanmana sebebiyet verebilir ve spor hayatın bir müsabaka sonucu kol kemiğinin, dirseğinin veya omuz kemiğinin kırılması ile son bulabilir. Ben nasıl yapıyoruma gelirsek. Düşük ağırlık çok tekrar ile sürekli güç antrenmanı sağlam uyku tam oranda beslenme ile oluyor ki ben 55 kilo siklette yarışacağım için kilo almamak içinde elimden geleni yapıyorum. Çalışma arkadaşım 93 kiloluk bir dev. Bu kişi ayrıca benim ev arkadaşım. Günden güne onun guclendiginide farkediyorum müsabakalara 1 hafta kala onu yenemeyecegim şekilde hazır olmasını da istedigim için onuda çalıştırıyorum. Ego olarak görme sana nasihat edecektir değilim ama beni bir abin olarak gör ve cinsel olarak kendini kontrol et bu 1990 dan beri süren psikolojik savaşın etkileri gencler aşırı hormonal istek yüzünden hormonal hastalıklar kapıyor ve kalıtsal olması muhtemel sapık ve hastalıklı bir nesil meydana geliyor. Kendini meşgul etmeye çalış benim sana son sözüm bu kardeşim kal sağlıcakla.

berkay7743 ve abseto bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş