bilek güreşi antrenman programı istiyorum.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve murat121 tarafından 9 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. murat121

murat121 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba arkadaşlar bilek güreşi yapmayı çok seviyorum vede yaparken hayatımda en zevk aldığım şeylerden biri. şuan 20 yaşındayım kilom 92 boy 1.84 biliyorum kiloyu 85 lere çekmek çok yararlı olur. zaten zayıflamayıda düşünüyorum. ancak şuan önceliğim bilek güreşinde güç kazanmak. aslında şuanda güçlüyom ön kolumun kalın olduğu söylenemez ancak 20 kişide max 2 kişiye yeniliyorum. tabi belli de olmuyor bazen karşısındaki insan üstü güce sahip olabiliyor. bunları aşmak istiyorum 30 yaşındaki kişileri falanda yenmek istiyorum bana bir program önerirseniz çok sevinirim şuan yaptıgım antrenmanlar şöyle http://www.******/bilek-guresinde-kazan/ burdaki Towel pull up hareketi hariç hepsinden 10 tekrar 4 set şeklinde ve max 10 tekrarı çıkaracak agırlıklar ile çalışıyorum. ve ön kol bilekten kıvırma hareketi ön kol bilekten ters kıvırma hareketi dumbel ile çekiç kıvırma hareketlerinin hepsinden 4 set 10 tekrar yapıyorum. ancak bunu günlere göre nasıl ayarlayabilirim veyahut sizin önerebileceginiz bilek güreşi antrenmanı varsa yazabilirsiniz. herkese iyi çalışmalar. yardımınızı bekliyorum

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
  3. murat121

murat121 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Hocam bu konuyu bende gordum ancak soyle bir sorun var bunlari bir program haline getirmek gerekiyor hani setler ve tekrar sayilarinin nasil olmasi gerektigi gibi. Birde engin terzinin amatorler icin onerdigi programda onerdigin hareketlerin hicbiri yok. Zaten engin beyin onerdigi hareketlerin resimlerinide bir turlu bulamadim.

4. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Bulunduğun yerde belediyenin bilek güreşi takımı varsa git . Talep az olduğu için çoğunluğu alıyorlar zaten, daha profesyonel çalışırsın en azından.

5. murat121

murat121 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    yok malesf bulundugum yer ankaranın bir ilçesi ancak genede bilek güreşine gereken önem verilmiyor. umarım profesyonel bir arkadaş yazımı görürde bikaç tavsiyede bulunur.

Sayfayı Paylaş