Bilek boy orantısı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Feyom45 tarafından 14 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Feyom45

Feyom45 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese selamın aleyküm.

Benim bilek inceliği problemim var.Bileğin ince olması avantaj olarak boksda kullanılır seri yumruk bakımından fakat benim bileğim aşırı derecede ince yaşım 17 ye girdim ama doldurmadım.Bileğim 16 cm bir üst tarafı ön kol 30 cm pazu 33 cm.
    Bileğin kalınlaştırması çok zor imkansız gibi birşey biliyorum.Ama benim yapabileceğim birşey varmı onu bilmek istiyorum.Ve başka bir soruda bileğimin ince olması daha boyumun uzayabileceği anlamına gelirmi şu anki boyum 169 170 civarı.Şimdiden teşekkürler..

2. dmr

dmr Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    Ankara
    Bileğinin inceliği ile boyunla bir bağlantı kuramazsın bileğinin ince olması senin kemik yapınla ve vücut yapınla ilgilidir daha çok. İlk önce kemik gelişimi için kalsiyumunu iyi almalısın daha sonra ise yardımcı olarak hem bilek güreşinde seni ustalaştıracak hemde bileğinin alt kısımlarını kalınlaştırarak daha kalın bir bilek yapmak için reverse dumbell curl veya reverse barbel curl artık hangisine imkanın yetiyosa ve palms-up dumbell wrist curl hareketlerini uygula. Ama bunlar için kesinlikle dumbell setinin veya iki çift dumbellinin olması lazım arkadaşım.
    Yapabileceğin en önemli noktalardan birkaçını söyledim, yaparsan faydasını görürsün.

3. Apotheosis

Apotheosis Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    16 cm incemi benimkide 18 cm ve bi çok kişiden kalın sorun yapma bence

4. ByFelix

ByFelix Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    benim bilek 17 cm.

önkol 28 cm :(((

Pazu 35 cm :D

Önkollarımı irileştirmem gerek , önkolu 31 cm falan yaparsam daha güzel görüneceğine eminim.

Sayfayı Paylaş