bilek antremanı programı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Fatihyusa tarafından 11 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Fatihyusa

Fatihyusa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    arkadaslar ben bilek antremanı yapacağım araştırdığımda uzun zamandır araştırma yapıyorum evde dambıl ile yapabileceğim hareketleri buldum aşağıda resimleri var fsakat burada çok hareket var hepsini yapmam gerekiyormu? hangilerini yapmam gerekir karar veremedim aşağıdaki resimlerde aynı bölgeyi çalıştıran hareketler varmı varsa birini eleyeyim . yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Ekli Dosyalar:

2. Fatihyusa

Fatihyusa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    ya forumda sağolsun ustalarımız hocalarımız evde dambıllar ile antreman hususlarında çok yardımcı olmuş çok güzel programlar çıkartmışlar fakat bilek ile ilgili çok bölük parça bilgiler var . bir hocamız sağlam bir antreman programı verse süper olacak . yukarıdaki resimlerde birçok hareket var ama hangisi hangi kası çalıştırıyor kestiremedim hareketlerin hepsini yapmak mantıksız geliyo muhakkak aynı kası bölgeyi çalıştıran hareket vardır fakat hangisini elemem gerek karar veremiyorum lütfen yardım ...

3. Fatihyusa

Fatihyusa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    herkese yardımları için teşekkür ederim...

Sayfayı Paylaş