Bilek agrısından zevk alıyorum xD

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve x tarafından 15 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    Belkı coguna sacma gelcek ama yasımdan dolayı olsa gerek agır kılolarda bıleklerımın kemıklerı agrıyor ve bundan zevk alıyorum dahada cok hosuma gıdıyor nasıl bisi anlamıyorum bile sankı catlamıs gıbı oluyor daha da zorluyorum. Sanırım cogu kısı ıdmanı bırakır o acıyla cunku bayagı agrıyor. benım gıbı olan varmı acaba baska merak ettım ?

2. CosaNostra

CosaNostra Üye

Beğenileri:
    191
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir - Karşıyaka
    Genel z bar triceps press'te bendede olur.
    Normalde düz barla press yaparken insanların bilekleri ağrır ve z bara geçerler.bende tam tersi z barla bileklerim ağrıdığı için düz bara geçiyorum:lol:.Kemik yada eklemlerin ağrıdığında zorlamamak en iyisi aslında bende bazen ağrı oluştuğunda yarıda kesmiyordum çalışmayı , zorluyordum biraz daha.Yaşımız genç belki o yüzden hissetmiyoruz pek fazla.Ama ileride eklemlerde ve kemikte ciddi problemler yaşayabiliriz.O yüzden artık eklemlerimde bi ağrı hissettiğim an bırakıyorum çalışmayı.

3. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Valla benim close grip bench presste baya bileklerim ağrıyor hiç de hoşuma gitmiyor :D

4. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bende de asırı derecede vardı sonra barı cok sıktıgımı farkettım..
    Bunu duzeltınce agrıda gectı.. ;)

Sonuc olarak ben keyıf almıyordum.. :D

5. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Elektronik Teknisyeni / BodyBuilder
    Yer:
    Yurtdışı
    Overhead Triceps Hareketini Yaparken İki El İle 22kg Ozaman Bileklerin Tam Yanlarına Vuruyor Ve bundan Zevk Almıyorum Çünkü Antremanımı Disiplinsiz Yapmış Oluyorum Ama Biceps Z-bar Curl Yaparken Pompalama Teknigini Yapıyorum Ve Aşırı Derecede Bicepslerim Yanıyor Ve Bundan Zevk Alıyorum ....

6. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    ozellıkle barı yere bırakırken tam yere teması yanı agırlık azalmaya basladıgında agrı sıddetlenıyor tam bıraktıgımda ellerımı serbest o an gene azalıyor. ama bana mukkemmel bi hırs verıyor super bisi bence yada ben sapık falanmıyım ne :D

7. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Elektronik Teknisyeni / BodyBuilder
    Yer:
    Yurtdışı
    bir gün bileklerin yerinden çıktıgında o hırs karanlıga dönüşecek :D ve bbyi bırakmak zorundan kalacaksın ben bu sporda 2 şeyden korkarım Omuz + Bilek Çıkmasından Bunlar Çıkarsa Bu Spor Biter Bence ... :D :D :D

Son düzenleme: 15 Aralık 2009
  8. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    banada triceps calışırken oluyor acıdan kendimi kaybediyorum ama cok zevkli :D

9. Kspong

Kspong Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Benim kemiklerim kız gibi. Hele bileğimi görseniz 1 cm =). Kemiklerim de çok kırılgan sanırım yada bana öyle geliyor. Bileğimdeki agrı beni öldürüyor çalışırken. Korkuyorum bilegim kırılacak diye. Agrı güzel aslında, fakat tırsıyorum. Bunun çaresi yokmudur ?

10. DumanG

DumanG Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Kemiklerin güçlü olmasini istiyosan D vitamini kullanabilirsin

11. siyahkuşak

siyahkuşak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    bu durum başını derde sokabilir sonraki zamanlarda....o kadar zevk alma bence ağrıdan...acı ve ağrının bir çok kez tanımı yapıldı bu forumda...!!

12. mrgreen

mrgreen Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bilek ağrısında 1,5 ay boyunca spor yapamamıştım. Bilekler vg yapanlar için çok önemli zaten, çok zorlarsan sonra tamamiyle vg hayatın sona erir...

13. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Benim yaklaşık 1 yıl önce böyle bir ağrının şikayetiyle doktora gittim. Doktor Bilek tendonumda bir rahatsızlık olduğunu, bunun adının bilek fıtığı olduğunu, barfiks dahil 1 ay herşeyi bırakıp bileklik takmamı istemişti. Doktorun dediklerinin hiçbirini yapmadın çünkü o zamanlar o acı gerçekten insana çalıştığını hissettiriyordu. Aradan 2 ay geçti ve bileğimi acıdan çeviremez hale geldim çok korkunç bir durum. Elime kalem alırken bile ağrı yapmaya başladı. Bende doktorun dediklerini 2 haftalığına yapıp antremanlara bile bileklikle gittim. Bayaa bir düzelme var şu aralar. Arada bir tekrar ağrı yapmaya başlarsa bilekliğimi takıp uyuyorum geceleri ve düzeliyor. Ama en kötüsü hiç ağrı olmasa bile bileğimi 1 tur çevirince bile en az 2 kez çıtlıyor. Eğer gerçekten bileğinizde bir ağrı varsa kesinlikle doktra görünün. İlerki sonuçları bu sporu yapmanıza engel olabilir.

14. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    bilek agrısı gectı 2 3 gundur yok fakat 6 gundur cok fazla sol omzum agrıyor. ustune 3 kere antreman yaptım bugun ıtıbarıyle tam agrır hale geldı bıraz sonrada doktora gıtcem. bu sporda gucun tamamını kullanıp kıpkırmızı olmak aptalca bisi. cok pismanım ama ıs ısten gectı :( simdi doktora gıdıyorum umarım bısı cıkmaz.

15. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Evet bu cıtlama olayıda onemlı aynen bende de oluyordu catır catır sesler her oynattıgımda bılegımı.. Cıddıye almak lazım.. Bılek sakatlanırsa belkı bır omuz sakatlıgından bile cok daha fazla etkıler gunluk hayatınızı.. ;)

16. Kspong

Kspong Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    İyice tırstım şimdi, doktoramı gitsek acaba.

17. MuratÖztürk

MuratÖztürk Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

Sayfayı Paylaş