bilek Ağrısının sebebi nedir

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Savaşcı tarafından 7 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    ben scotcurl hareketini çalışırken bileğimde bir ağrı oluşmaya başladı 20 dk falan çok acıyor 2 haftadır aynı harekette ağrı yapıyor. nedendir?formun neresinde cevap vardır

ağrıyan yeri resimde göstermeye çalıştım. neden dir ne yapa bilirim. bastığım ağırlığa gelince çok az:S. şimdi iç taraftada biraz var. iç taraf bugün hep ağrıdı dün antreman falan yapmamıştım.
    http://img360.imageshack.us/my.php?i...erscottcur.jpg kırmızı renkte olan yerler

çalıştığım halter bunun gibi

2. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    baya bir ağrıdı. antreman dışındada ağrımaya başladı. ama sonra geçti. dışarıda ağrıması. şuan bitti gibi ama barbel curl yaparken de iç tarafı baya ağrıyor doğru dürüs biceps çalışamıyorum

düz barla çalışırken ve halteri yerine koyarken baya ağrıyor ama şuan 5-10 saniyede geçiyor. Ca+ yı artırmaya çalışacağım bakalım.

3. yiğitcanharmancı

yiğitcanharmancı Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Ön kol çalışıyor musunuz?

Savaşcı bunu beğendi.
  4. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    programda yok çalışmıyorum... hocaya sordum kalsiyum eksikliğindendir dedi. fazla iyi beslendiğim söylenemez. içtiğim sütü falan arttırmaya çalışıyorum. fe antremanlardan sonra önkolun baya bir sertleştiğini farkettim. çok acip oluoy.

5. yiğitcanharmancı

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Ön kol bicepsten geri kalmış olabilir. Biceps çalıştığınızda ön kolunuz zayıf kalıyor olabilir. Çünkü ağrıyan bölgeler tam olarak bileği tutan ön kol tendonları(halk arasında ön kol kası). Programa ön kol koymanızı öneririm. Yavaş yavaş ön kol ağırlıklarını arttırak bileği hazırlayın.

Hocanın dediği gibi kalsiyum eksikliğinden de olabilir. Demekki; süt içiyoruz ve ön kol çalışıyoruz :)

Savaşcı bunu beğendi.
  6. yiğitcanharmancı

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Savaşcı bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş