bilek ağrısı önemli

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve erentak tarafından 2 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. erentak

erentak Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaşlar konu doğru yerde mi emin değilim ama size sorunumdan bahsetmek istiyorum benim el bileğiyle dirsek arasında olan yerde kas ile kemiğin birleştiği yerde ağrı oluyor antremanda zorladı mı emin değilim ama antremandan geldikten sonra başladı ve 3 gündür hala geçmedi o kısım bazen ağırlığı bıraktıktan sonra şiddetli şekilde acıyordu buna benzer bir problem yaşayan var mı

2. rd2a

rd2a Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm :

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. mtbowded2

mtbowded2 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Biceps Curlden sonra bıraktığımı ağrıyor değil mi?
    Çözüm bilekleri güçlendirmek.

4. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum aynı ağrı bende de oluyordu hemde baya bi solda daha fazla olmaktaydı hocaya söyledim fazla ağır girme dedi . çalışırken hala oluyor ama eskisi kadar ağrımıyor açıkcası.Dediğin bölgede kemik ağrıyor değil mi ?

5. Josef

Josef Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Bende bench pressyaparken bileklerimden sakatlandim . bilek çok hassas bir bolge dinlendirmek gerekiyor bir sure agirlik kaldirma bence . Ben dinlendirmedim devam ettim 4 aydir antrenman yapamiyorum doktor ödem var dedi bileklik verdi onu kullaniyorum şuan .

6. cmrds

cmrds Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Bu bilek cok tehlikeli ben hep bilegi bukmeden dik halde tutmaya calisiyorum

7. erentak

erentak Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    biceps çalıştığım günden sonra ağrımaya başladı bugün antremana gittim çok etkilemedi ama ağırlığı alıp yukarı çıkartırken etkisini baya bir hissettiriyo ağrıyan kas değil kemik ayrıca spor salonundaki birkaç kişiyede sordum önceden onlardada olduğunu üstüne gittikçe geçtiğini söylediler

8. cmrds

cmrds Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Agrinin ustune gitmek dogru degil elbete calstktn sonra hafif bi agri olur o zaten tatli bir agri ama eklem bolgelero tehlikeli tabii kemik agrisi nasil olur bilemiyorum bunlar benim kisisel gorusum

9. rd2a

rd2a Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    3 ay önce bench press çalışırken aynı ağrı bendede olmuştu onemsemeyip ağrının üstüne gitmistim suna 1 haftadır sol elimi neredeyse kullanamıyorum Karpal tunnel sendromu oluşmuş şimdi 3 hafta zorunlu dinlenmem gerekecek yoksa daha kötü sonuçlar dogabilir tavsiyem ağrının üstüne gitmeden dinlenmen

10. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    ağrı devam ediyormu kardeşim ? ben bi ara yüklemiştim hoca dedi fazla ağır girme sonra tavsiyesine uydum 1 ay felan ön kolda ağır girmedim dediğin gibi kemik ağrıyor . özellikle düz bar veya z barda yaptıktan sonra yere bırakınca oluşan ağrı :)

11. erentak

erentak Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    biceps çalıştıktan sonra oldu ağrı 4-5 gündür hala devam ediyo kemik acısı gibi dün antreman yaptım ağırlığı kaldırırken fazla hissetmedim ama ağırlığı yukarı alırken çok acı hissettim senin ağrın sadece antreman esnasında mı oluyor ?

12. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    evet antreman sırasında oluyor benc press veya diğer gögüs hareketlerinde sıkıntı yok , ama ön kol çalışmaya başlayınca sıkıntı olabiliyor , Z bar bence acıyı azaltıyor kesinlikle düz bar daha beter :) birde kendi kendime buğün şüphelendim sinir sıkışmasımı oldu diye sanki damar sertleşmişti bilmiyorum bende . ilk zamanalr daha beterdi ama şuan eskisi gibi değil umarım bir sorun çıkmaz :) şuan agrım vs yok ama o kemik olan bölğeyi mesela masaya dayasam hafif agrı olabilir.

13. erentak

erentak Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    o bölgeye bastırınca bir acı hissediyorum birşeyi iterken vs hafif bir acı oluyor belli süre içerisinde geçmez ise bir doktoro görüneceğim artık

14. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    aynı durumdayız bende gidicem bi sakatlık çıkmasın , hevesliyiz spora sakatlık yaşasak daha kötü olacağız.

Sayfayı Paylaş