Bileğimdeki Damar Yüzünden Ağırlık Çalışamıyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MeyethologY tarafından 9 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. MeyethologY

MeyethologY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar.17 yaşındayım 2.5 yıl kadar kick boks yaptım ve kas olarak fena durumda değilim.Fitnessa 1 ay gitmiştim ancak param boşa gitti.Çünkü arkadaşlar ağırlık kaldırırken örneğin ayakta halteri göğüsümüze çekerek kol çalışıyoruz hani ismini bilmiyorum , 2. sette ağırlığı kaldırırken iki bileğimdeki damarda şişkinlikten olsa gerek kemiğe değiyor ve sızlıyor , huylanıyorum.Damarım patlıyacakmış gibi hissediyorum ancak normal bir şey değil , yani bu sorunu olan birisi yapmaz bırakır halteri zaten.Bu olayın olduğu kısım bileklerin baş parmağının tarafında olduğu kısmı yani sağ elde sol taraf sol elde sağ taraf.Tutuşumu değiştirsemde fark etmiyor.Tekrar body yapmak istiyorum ancak bu sorun yüzünden başlamadım , ne yapmalıyım ? Bench press te felan olmuyor sadece kol çalışırken , dambıl ile çalışırkende oluyor bu ancak omuz , şınav vs. etki etmiyor.Eldiven kullansam engelleyebilir miyim ?

Sayfayı Paylaş