Bikaç sorum olacak ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Azeri tarafından 7 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Azeri

Azeri Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    oncelıkle herkese kolay gelsın ıyı geceler

ben 20 yasındayım 1.80 boy ve 85 kıloyum . bbye baslamak ıstıyorum ve arkadasımdan proteın tozu ve amıno aldım . nasıl bır yol ızlemelıyım ? programım nasıl olmalı ? ne zaman tozları kullanmaya baslamalıyım ? sımdılık sorularım bunlar sımdıden tesk ederım.

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    1-Hayırlı olur inşallah.

2-Salona yazıl,sana salondaki hocan gereken programı yazacaktır ve onu uygulamaya başal 1-2 ay vücut alışsın tüm hareketlere.

3-Arkadaşından aldıkların 4-6 ay kadar beklesin,o zaman kadar sıkı idman,sıkı beslenme ve dinlenme ile geçsin.

4- Zamanı geldiğinde yani 5-6 ayı geride bıraktığında eğer yeteri kadar protein alamıyorum der isen o zman onları kulanmaya başlarsın,aksi taktirde daha yeni başlamışsın suplement gerektirecek idmanlara( ağır idmanlar)başlamadığından gerkeen proteini zaten günlük beslenmende alacağın için ilk zamanalrda tavsiye etmeyiz.

3. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
  4. Azeri

Azeri Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    peki arkadasım bana proteın tozunu antremandan once amınoyu ıse antremandan sonra ıc daha rahat kas yaparsın dedı. sızcede soyledıklerı dogrumu ? kasın olusma hızını etkıler mı ?

Son düzenleme: 8 Eylül 2012
  5. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Etkiler ama onları kullanmana daha var bir süre daha beklesinler

6. Azeri

Azeri Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    peki teşekkür ederim . ben programımın bıraz ağır olmasını istiyorum cunku yaptıgımın meslek zor ve agır bır meslek . çalışmaya uygun bir yapım var . programımım ağır olması sizce sağlığımı etkiler mi ?

Sayfayı Paylaş