BigBody - Yorumlarinizi Bekliyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bigbody tarafından 8 Ekim 2005 başlatılmıştır.

Benden sampiyon olurmu?

1. Olmazz

100,0%
  2. Imkansiz

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Cok calisirsan belki olur

oy sayısı 0
    0,0%
  4. 6 ayda böyle olduysan ileride sampiyon olursun

oy sayısı 0
    0,0%
  5. Yürü be koç kim tutar seni

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bigbody

bigbody Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    evet arkadaslar assagıdaki resimleri bi inceleyinde yorum yapın yalnız yorum yaparken 16.5 yasında oldugumuda göz önünde bulundurun henüz hic doping kullanmadım 6 aydır bu sporu aralıksız yapıyorum.aslında suan oldugum durumdan daha iyiydim fakat 3 ay ara verdim 2 hafta oldu baslayalı 2 haftada bu kadar topladım kendimi ne dersiniz sizce ileride benden sampiyon olurmu.

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bravo gercekten cok güzel

16.5 yasinda ise süper bi vucuda sahipsin. Ben Cok calisirsan olur diye sIkimi verdim. Zaten bu sporda az calisirsan bi yere varamazsin.

Genetigin Vucut gelistirmeye uygun bence. Bazilari cok calisir biraz buyur bazilari az calisir cok buyur, sadece beslenme ve antremana bagli degil bu spor dogal olarak genetikde cok onemli.

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    valla durma aban derim 6 ayda boyle olduysan belki 10 sene sonra seni olimpia da gorebiliriz

4. Mr.Kass

Mr.Kass Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaw yaşıtım da böle bir vucut tebrik ediyorum bende su boy kısa kalır korkusu olmasa bende başlayacam elt yapı var ama illerde bakacaz bakalım imza ve avartarım da beni görebilirsiniz

5. Salvador

Salvador Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    Bursa
    Resimler yeterli değil o yüzden gerekli yorumu yapamıyorum.

Çoook eksiğin var.

Sporla uğraşan çoğu insanda olan bir vücudun var.

Şampiyon olmaktan bahsetmişsin bu konunun ciddiyetinin farkında değilsin sanırım zannedildiği kadar kolay değildir.

6. Massivend

Massivend Guest

Eksikleri nelerdir hocam?

16 yasinda ve 6 aydir spor yapan birinden cok fazla sey beklemiyormusun?
    daha cocugun naturel potansiyelinin bile ne oldugu belli degil.

7. bigbody

bigbody Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    ben her türlü yoruma acıgım arkadaslar herkes her yorumu yapar Mr.Kass vücut geliştirme boy uzamasını engellemez hic korkma baska derim body e arnould un boyu 190 dı yanlıs hatırlamıyorsam.vücut geliştirme boyu kısaltmaz tam tersi uzamasına yardımcı olur sonucta sen halter kaldırmıyorsun.tabiki belli baslı bir kac hareket var boya negatif yönde etki edecek ama o hareketleri yapmamak seni cok fazla olumsuz etkilemez ben bb ye erken baslama taraftarıyım kim ne derse desin Salvador böle eksigin var deyip de konuyu kapatma eksikleri söyle onlara yogunlasalım ben resimleri eksiklerimi ögrenmek icin koydum yarısmanında ne kadar zor oldugunu biliyorum ama hic kimse anasından vücutlu olarak dogmadı bu sporun pahalı oldugunuda biliyorum ve zaman istiyor bence azimli olursan basaramayacagın hic birsey yoktur.saygılarımla ilginiz icin hepinize tesekkür ederim arkadaslar

8. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bu yaşta boyle bır yag oranı ve kas gelısımı bence gercekten guzel.daha ıyısı bende vardı dıyen varsa buyursun derım ben.ben sadece bıceps lere takıldım bıraz.kısa kalmıs.bunun uzerıne bıraz egılırsen ılerıde olcu alıp daha hacımsel goruntuler sergıledıgınde daha kalıtelı bır gorunum saglarsın.dıger bolgeler ıcın soyleyecek bır seyım yok.

9. bigbody

bigbody Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    guardbody beni cok sevindirdin peki söylediginin olması icin hangi programı izlemeliyim bu konuda bana yardıomcı olursan sevinirim salonda suan hoca yokta güzel bi program yazarsan cok sevinirim.tek adele olursa ii olur

10. Salvador

Salvador Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    Bursa
    Massivend sen sordun bende söyleyeyim genel olarak: Sırt,Omuz,Kol,Göğüs,trapez,resimleri yok ama büyük ihtimalle bacakta zayıftır + estetik olarakta zayıf.

Evine iki Dumbbell alan ve aralıklı şınav çeken bir kişi de bu vücuda sahip olabilir. Size göre iyi herhalde.

Aslında yorum yapmak yalnış çünkü yeni başlayan birinin piskolojisini bilirim bende salon işlettim çok insan tanıdım bu sporu yapan.

Bakalım devam edebilecek mi ben bu sporu yaptığım zaman zarfı içerisinde hiç 3 ay kadar ara vermedim bu iş böyle olmaz.

11. Salvador

Salvador Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    Bursa
    Eskiden her sabah mutlaka şınav ve mekik çekerdim bazende barfix bir tane de dumbbellim vardı ara ara onunlada birşeyler yapmaya çalışıyordum acemilik işte :)

Ben Body'e başlamadan önceki bir iki resmimi ekleyeyim sen yorumunu bir daha gözden geçir.

[​IMG][​IMG]

12. Kausal

Kausal Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Big body vucudun yaşına göre ii gelişmiş.Fakat bana sorarsan 16 yaşı bence body için erken ;sen bu önerimi ister dikkate al ister alma bana göre minimum 17-18 olmalı en azından biyolojik gelişimini tamamlamış olman body building için daha mantıklı.Tabi bu sana kalmış zaten işin içine girmişin ;)

13. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    yagsız olman en buyuk avantajın...bicepslerin kısa curl hareketlerinde agırlıgı sonuna kadar indir

14. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Salvador

Herkes düsüncelerini yazar forum herkese aciktir, ve her yazinin positif elestiri olacagi diyede bi kural yoktur.

Senin bodyye baslamadan onceki halinde normal bi sahisinkinden daha iyi. Bu vucuda normal bi kis 1 sene calissa ancak ulasir, genetigin iyi oldugu belli. Yanliz sanirim diger yazanlarin demek istedikleri 16 yasindaki bi kisinin bu vucuda sahip olmasi normal degildir, benim cok yegenlerim var, 16 yaslarinda. Bigbody onlari yer :)

Basladiginda kac yasindaydin ?

15. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Salvador forum kurallarını okumadığın nasıl belli...

KURALLARDAN ALINTI

16. Massivend

Massivend Guest

Pardon da, siz 6 body yapan birinde ne estetigi ariyorsunuz?
    burada olay su olmali, hic spor yapmayan bir kiside bigbody gibi, yada iki dumbbell la, snav ceken birinin vucuduna sahip olabilir, fakat, ya 2 sene sonra ne olacak? ben ne vucutcular gordum, yarismadan 6 ay once bir cuval gibi, yarismaya dehset cikiyor. hepiniz gormussunuzdur, bir sampiyonun salonuna gidersiniz, ve kendinize, yaw bu adam cidden sampiyon muymus dersiniz, demissinizdirde.
    uzun lafin kisasi, cocugun vucudu gayet iyi, calisirsa cok da iyi olur, ama kendi elinde.

17. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    arkadaşlar bence salvadorun yorumunu yanlış algılamamak gerekir bence. REsim yeterli değil demiş. GErçekten öyle. Arkadaşın en çok hoşuma giden tarafı kolundaki o kocaman damar. Vücudu sanırım genetik olarak baya ii. Aynı yaştayız ii bi vüuda sahip. Çalıiırsa olur bence ama bb daha başındasın direkt olarak yarışma olayını düşünme,bence ilk heves olarak zevkle yapabilirsin ama ilerde belki sıkılabilirsin. Şu anda aklında bulunması gereken tek düşünce benim kanaatimce sadece yaşıtlarımdan ii bir vücuda sahip olayım olsun. Bu arada yorumlar hep ii yönde olmaz bnu da anlayalım. Sert çıkmayalım arkadaşlar,daha hoşgörülü olalım lütfen. Hepimiz daha hoşgörülü olalım.

18. Salvador

Salvador Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    Bursa
    Yaşına göre kardeşimiz ne derece iyi onu zaten hepimiz farkedebiliyoruz. Kibarca estetik dedim doğrusunu söylemek gerekirse genetiği kötü, göğüs ve miğde'yi kastetmiştim.

Neyse beni anlayabilmeniz mümkün değil gibi görünüyor. Daha fazla uzatmanın bir anlamı yok.

Bakmak vardır birde bakmak vardır işte aradaki fark bu anlayabilmek, görebilmek bazı şeyleri ben daha profesyonel'ce baktım aslında bu konuya benim yorum yapmam bile hata bence, çünki pişman ettiniz. Benim yorum yapabileceğim bir arkadaş değil yani...

sarc4stic: arkadaşımız kurallardan bahsetmiş fakat ben yanlış birşey yazmadığımı düşünüyorum. Sanırım çok hassas olacak ki benim yazdıklarımdan böyle bir anlam çıkarmış.

Yanlış birşey söylediysem herkezden özürdilerim...

_.(THE END)._

19. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Evet bazı konularda hassasımdır saymak gerekirse yıkıcı eleştiri yapmak, kişisel saldırı yapmak, diğer insanlara saygı göstermemek...

Tabi özür dileriz biz kimiz ki sizin teşrif edip resimlere yorum yapmanızı bekliyorduk. Arkadaş senin yorum yapabileceğin biri olmayabilir ama belki bu senin yorum yapma kapasiten yüzündendir? Burada kimsenin resmine yorum yapmazsan kimsenin üzüleceğini sanmıyorum açıkcası. Salvador kusura bakma bu işler böyle forumda yazı yazacaksan bazı kurallara uyacaksın yok ben anlamam diyorsan sen bilirsin ama ondan sonra bu forumda bir daha mesaj atayım deme. Bu olayı uzatacağını bildiğimden konuyu kilitliyorum, bana söyleyeceğin bir şey varsa özel mesaj atarsın.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş