1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Big-Dog

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve big-dog tarafından 2 Mart 2006 başlatılmıştır.

1. big-dog

big-dog Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

1 buçuk ay oldu başlayalı ondan daha önce basketbol şınav mekik ara ara takımın ağırlık çalışmaları vs var idi.. boyum 1 87 kilom 87 ölçülerimden bi kol aklımda oda 37 ydi 20-25 gün önce karnım yağlı onun baya farkındayım fotoraflar da çok net değil kusura bakmayın eleştirileriniz için şimdiden teşekkürler..

2. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    selam big dog
    iiki baslamıssın bu spora.. goze carpanlar
    1- resimler gercekten cok karanlık, flashlı cekmeni beklioruzz..
    2- aventirindeki resimdende faydalanalım ufaktan:
    3- gogus ve biceptslerin alt yapısı saglam, bu da sporcu olmandan kaynalanıor.. sekle sokmakta cok zorlanmassın.. midedeki yaglarda elbet gider... ilk etapta komple calısırken, omuz tricepts e yuklenmen lazım...
    4- sırt pozunu goremioruz, bi tane aydınlık sırt pozu ceksene...

calısmaya dewam kardess...

3. big-dog

big-dog Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    eyvallah saol eleştirilerin için.. kısa zamanda dediğin pozları koyucam.. omuz ve triceps uyarını da acilen dikkate alıcam..

4. big-dog

big-dog Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bunlar da yeni fotoğraflar öbür fotoğraflarda sadece pump yorum yapmıştı gerçi flash sız ve net değildi fotoğraflar bir buçuk ay geçti aradan bunlar 4 mayıs 2006 fotoğrafları eleştirilerinizi bekliyorum.. doğru yolda mıyım nerede hatalarım var?

5. cango1983

cango1983 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    vücudun gelişime musait omuz ve kol iyi gibi ama yağlısın biraz galiba ama atarsın onu calışmaya devam...

6. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Omuzlarin vücudunda öne çıkan bölge, genişliği güzel, bence bir diğer ilerleme kaydeden bölgen sırtın, hafif yağlı olduğun halde bele orantısı oldukça iyi.
    Kollarında kesinlikle doğru yolda, ama özel olarak "aman aman"da değil, ama kesinlikle gelişmekte.
    Geri olan, özellikle t-shirtlerin fora olacağı yaz aylarına girerken dahada önem kazanan eksiklerin göğüs ve miden.
    Miden zaten bulk olduğun için yağ tabakası altında, bence diete başlamanın tam sırası.
    Bir diğer bölge göğüs orasıda diğer bölgelerin yanında varlık gösteremiyor açıkcası, zaten omuzlar güçlü olunca orta karar bir göğsün hepten geri plana düşmesi kaçınılmaz, bu sebeple göğüslere özel bir önem vermeni tavsiye ederim, 1.87 boy oldukça uzun bir boy, uzun kemikleri kaslarla doldurmak zordur, kısa boylulara göre çok daha fazla zaman ister ama gelişime müsaitsin, 3'er aylık dönemlerde büyük farklar yaratacağına eminim, bence şimdi definisyona ağırlık ver, bu sayede vücudun kışa tekrar hacimlenmeye hazır hale gelir, hemde yaz sıcaklarında daha atletik ve göze hoş görünen bir vücut taşımanın faydaları tartışılmaz :D

7. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    evet vucudun yağlı olmasına rağmen gelişmeye müsait. çalışmaya gelişmeye devam et.. başarılar.

8. big-dog

big-dog Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    saol karasan tavsiyelerin için. bende bir iletişim öğrencisi olarak yazılarını zevkle okuyorum :D ve keşke bu forumla çok daha önce karşılaşsaydım diyorum.. ki eminimki çoğu kişinin body e bir ay gidip bırakmasının nedenide bu gibi forumlarla karşılaşmaması... çünkü hakikaten salonlarda bu sporla ilgili ve bilgili adam gibi adamlar bulmak zor.

9. primaluce

primaluce Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    düzenli olarak yaparsan kısa sürede geliştiğini sende farkedeceksin çünkü altyapın fena değil. Toparlaman uzun sürmez.Kollar fena gözükmüyor. Öncelikle omuza sonra da göğüse yüklen derim.

10. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    herkez omuza yüklensin diyor ama bence omuzlar dediğiniz kadar kötü değil bence gayette iyi ..

11. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Herkes mi?

Ben omuzları oldukca iyi dedim, bir diger arkadasta buna katildi.
    kim bu herkezzz?

12. big-dog

big-dog Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya valla göğüsler iyi duruyor diyor herkes burda ama fotoraflarda hakkaten kötü görünüyor. ya bu arada her haraketimin son setinin son 2-3 tekrarını video ya çekip tüm haraketleti kolajlayıp kısa bir video yapmak istiyorum.. hem böylece tüm haraketleri gösterebilmiş olurum... son 3 tekrarı çekmemin sebebi de en zorlanılan bölüm olması.. bu sayede antreman programım düzgün mü.. haraketleri nizami yapabiliyor muyum diye eleştiriye sunmak istiyorum. çünkü gittiğim salonda tam anlamıyla bana yardımcı olabilecek kimse yok. Bu şekilde kısa bi video çeksem ve buraya koysam indirir misiniz? ya da kimse uğraşmaz mı dersiniz? boşu boşuna yapmama gerek yok mu?

13. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Ben kendi adima 2-3 dakikalik bir video olursa indirir bakarim elbette, cekim yapmak senin icin zor olmazsa, bizim icin bakmak hicte zor olmaz, iyi düsünmüssün.

14. big-dog

big-dog Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tamam hafta koyucam 3 antreman günü çekip. rapidshare a koyıyim deil mi en mantıklısı o?

15. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    bir bucuk aylık çalısma sonucu güzel gelişim göstermissin..trapez ler cok dikkatimi cekti güzel gelişmiş.üst göğüste kendini gösteriyor yavaş yavas.bisepslerde pek bişey göremedim.kanatlar da kendini göstermeye baslamıs.kısacası alt yapı var fakat üst yapı yok,onuda yapacagına inanıyorum.birazda vücut yaglı oldugu icin yagsız beslenmeye dikkat et derim.basarılar dilerim..

16. big-dog

big-dog Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya bende beslenmeden bahsedicem.. mesela rutin beslenme programımı yaziyim... sabah büyük bi kase corn fleks ya da yulaf ezmesi ve 5 yumurta beyazı (peynirli) 12 de öğle yemeği artık ne çıkarsa bahtıma okulda et met çıkıyor her gün.. 2-3 gibi ton balıklı sandvich..5 gibi makarna ve 250 gram tavuk ya da nugget akşam 7-8 gibi salata ve tavuk ya da nugget gibi bi şey.. bi de gün içinde 50 gram protein tozu... bu civarlarda seyiriyor.. bundan az olabiliyor bazen ha arada bazende dondurma yiyorum

Sayfayı Paylaş