Bide Bu Çıktı Başımıza

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kalkan333 tarafından 17 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Arkadaşlar bu gün spor salonuna gittim hoca dedi yok senin yaşın küçük yok boyun uzamaz falan saydırdı. Dedim hocam ben internetten araştırdım hoca sordu başlama yaşı kaç olarak söylüyorlar dedim 14 daha sonra dedim kendi ağırlığımın yarısını geçmediğim sürece ağırlık çalışmamada bir sakınca yok. Hoca dedi senbenden dahamı iyi biliyosun neyse öle öle atlattık. Bitane program yazdı dedi kendi ağırlığınla çalış dedi istersen ağırlık çalış ama boyun uzamaz falan dedi dedim neyse siz bilirsiniz.

Yazdığı Program

10 Dk Bisiklet

3x8 Barfix

3x15 Şınav

3x15 mekik

3x15 Ters Mekik

Zaten salonda en küçük ben mişim 2-3 tane 18 20 yaşında adamlar var gerisi yaşlı dede

Ben anladım zaten hoca beni gelmemeye ikna etmeye çalışıyo. İşte dio yok bunları evdede yapabilirsin falan. Neyse bu günü böyle atlattık

Ne yapıcağımı bilmiyorumm :( hocaya desemmi ben herşeyi göze alıyorum ağırlık çalışsam olurmu veya kendi programımı hazırlıyımmı ?

Zaten haftada 2 gün gidiyorum bide bunları verdi bana.

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Bence hocanın kıymetini bil

SipahiPower ve Danny Boy bunu beğendi.
  3. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Haklısın ama hoca biraz ilgisiz.

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Bence bir süre daha bekle gelişmen sürüyor. hocanın dediği şekilde çalışmaya devam et. zamanı gelince ağırlığını da bolca yaparsın, ona göre beslenir, ona göre takviye alırsın.

5. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Helal Olsun HOCANA genelde hocalar müşteri kaçırmaz direk kaydı yaptırır adam senin iyiliğini düşünmüş arkadaşın dediği gibi Kıymetini Bil. Bana kalırsa hocanın sözünü dinle ve zamanı geldiğinde başla.

kalkan333, Azi, Danny Boy ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Gelişimini tamamlamamış bu sporu yapanları anlamıyorum, yanlış evet hocan doğru söylemiş, sen daha çocuksun boyun bile daha gelişimini tamamlamamış neyine bu spor senin, git yüz,git futbol oyna,git basketbol oyna, senin için daha hayırlı olacaktır.

Danny Boy bunu beğendi.
  7. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    İyide kalkan333 buranin ucretsiz oldugunu yazmisti onceki konusunda, o yuzden musteri falan degil. sanirim belediye istiraki olan bir salon. Aslinda hocanin dedigi dogru yas 14 fizik zayif, biraz daha buyu ve geliste gel demis normal olarak. Ancak ahmeti tanimadigi icin ve zamanla da taniyacagi icin pismanlik yasayacagi asikar. Biraz hocanin gozune gir seni anliyacaktir.

8. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    sen 14 yaşında bu spora başlarsan gerçekten ciddiyim ilerde o avatarındaki gibi bi adam olacağın varsa da olmaz.
    aklın varsa bırak 3-4 sene evde şınav mekik çek.sonra "body" yaparsın.
    bak ben de 15 yaşımdan beri bekliyorum.

9. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    senin yaşındakilere genelde kendi ağırlığınla yapılacak hareketler yüzme basketbol önerilir bedava spor salonlarına eskiden benimde yolum düşmüş ve maalesef spor eğitmeninin ilgisizliği ve aletlerin eksikliği dolayısıyla hemen bırakmıştım işin ilginç tarafıda Arnold Schwarzenegger 13 yaşında başlamış vg ye zaten 15 yaşında harika bir fiziğide vardı bedava salonlardan nefret ederim ya evde kendi salonunu kendin kuracaksın yada iyi spor eğitmenlerinin olduğu aletleri tam bir yerde spor yapacaksın birde boy kısa kalması konusunda hafif ağırlık çok tekrar boyu kısa bırakmaz tam anlamıyla hardcore vg sporu boyu etkiler

Azi ve wallcroft9'69 bunu beğendi.
  10. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    İyi güzel diyorsunuzda :D spor salonuna gitmemin bi anlamı kalmadığını düşünüyorum hepsi evde yapılan şeyler. Dedi ilerde biraz daha ağırlaştıracaz

not : bu arada yaşım 16

ayrıca ben bir şeyi kafaya koydummu yaparım. Ben herşeyi göze aldım steroit kullanmam gerekse bile yinede yapıcam

Son düzenleme: 17 Nisan 2012
  11. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    Fazla heveslenme kardeşim bu sporda çok iyi olabilmek için biraz psikopat olman lazım hayatını bu spora göre ayarlıcan,yani hayat seni spora göre değil anlamışsındır umarım.

kalkan333 bunu beğendi.
  12. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Sen bu kafayla çok yaşamazsın.

kalkan333, Azi ve ineedpower bunu beğendi.
  13. wallcroft9'69

wallcroft9'69 Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Death Valley
    bu kadar kolaydı zaten kullan steroidi 2 seneye mr. olimpia'ya katıl .. mr. olimpia'yı geçtim bu spor bile her babayiğidin harcı değil

millet hayatını veriyor bu spora, artık spordan öte bir yaşam tarzı olarak benimsiyorlar
    tamam büyük bir hayalinin olması güzel ona sözüm yok ama hayallere kapılıp yaşamayı da unutma ! biraz gerçekçi düşün..

biraz büyü bu arada da altyapı oluştur, sonra iyice ağırlık ver spora, sonra il şampiyonasına bir katılmayı dene onu kazan sonra türkiye çapında yarış,sonra git balkan şampiyonu ol, hepimiz seni ayakta alkışlayalım sonra mr. olimpia hayaline biraz daha ağırlıık vererek hazırlanabilirsin.

amacım seni incitmek veya inancını kırmak değil ama biraz da gerçekçi olmalısın hayallerinin peşinden git ama gerçekleri de arada hatırla

inşallah isteklerini elde edersin, umarım böyle cahilce küçük yaşlarda kendini zorlayıp bir sakatlık yaşamazsın, ve yine umarım başarırsın ..

Danny Boy ve kalkan333 bunu beğendi.
  14. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Yok bilinçsizce yapmam zaten herşeyin fazlası fazladır :D ama olabildiğimin en iyisini olucam

şaka bi yana program basit ama kaslarımın ağrısından da duramıyorum :D 2. ayımda dumbellerle yaparken bu kadar acı hissetmemiştim

wallcroft9'69 bunu beğendi.
  15. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaşlar iyi de 16 yaşında biri bu spora başlayabilir. Omurlarına ağırlık bindirmediği sürece bence gayette güzel çalışır.

Bu arada şu imzanda ki gifleri ya azaltsan yada silsen iyi olur

kalkan333 ve onbir bunu beğendi.
  16. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    Bana kalsa bu sporu 18-20 yaş altı olanların yapmasını yasaklardım arkadaş . Ne bu 13-14 yaşında vücut mu yapılır?

17. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Herkesin kendi tercihi bende 17 yaşımda başladım fakat boyumun uzunluğu bana yetiyordu o yüzden başladım kalkan3333333....3 daha yazılışını bilmediği şeyleri bile kullanacağını söylüyor kendi bilir bize laf düşmez.

kalkan333 ve wallcroft9'69 bunu beğendi.
  18. wallcroft9'69

wallcroft9'69 Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Death Valley
    ben zaten arkadaşa yaşından ötürü değil fiziksel yapısından ötürü biraz büyü, geliş, altyapı oluştur dedim ki O'nun beni anladığına eminim bu arada imzam kimseyi ilgilendirmez aslında benim hoşuma böyle gidiyor amacım sorun yaratmak değil ama bu sizi hiç de alakadar etmez.

kalkan333 bunu beğendi.
  19. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Siz neden üstünüze alındınız bilmiyorum. İlk başta sondan başlayayim. İmzanı değiştiri sana demedim. Fark ettin mi bilmiyorum ama kalkan333'ün imzasında gif vardı ve birden fazlaydı. Gözleri yoruyordu ona demiştim ki yönetimde aynı fikirde ki silmiş imzasını :)

Diğer boy olayına gelirsek benden önceki yorumlara bakarsanız bir çok arkadaş bu yaşta yapılmaz tarzında yazmış. Bende genelleme olarak söyledim yine sizi kast etmedim özellikle wallcroft9'69 sen böyle dedin ama yanılıyorsun diye bir lafım yok. Ki cümlemde İyi de Arkadaşlar diye hitap etmişim.

Neden böyle bir çıkışta yaptınız açıkcası anlamadım.

wallcroft9'69 bunu beğendi.
  20. wallcroft9'69

wallcroft9'69 Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Death Valley
    :) tamam doğru düzgün okumadan dikkatsiz bir şekilde yorum yapmışım, bu arada kalkan333'ün imzası ben görmeden kaldırılmış ve benim de imzam kalabalık olduğu için direk üstüme alındım :) kusura bakmayın.

Kauss bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş