bidaha yırtıldı valla :)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Red tarafından 29 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Red

Red Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    IT
    Selam arkadaşlar body ye başladım.2 ay oldu kilo aldım 8.5 kilo aldım hemde.bügünde işyerinde giydiğim standart kumaş pantolonumun cebi yırtıldı.bu benim çok hoşuma gitti.zaten önceden eşofman gibi giydiğim pantolonumun cebine elimi zor sokuyordum bugun yırtıldı.gömleğiminde düğmeleri gerilmeye başladı zaten..acayip hoşuma gidiyor kilo almak belim falan kalınlaştı.kendime güvenim geldi.

sevinerek bi koşu markete gittim 5 kiloluk bi kutu lokum aldım onu yiyorum. şimdi vucudu ödüllendiriyorum thums:.akşamda indir kaldır var.keyifliyim yani bench_O

2. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Afiyet olsun da göbek falan yapmıyorsun di mi :) Daha önceden kilon kaçtı? 8.5 kilo da az değil de merak ettim.2 ayda zaten kas kütlen fazla artamaz.

3. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    allah neşeni daim etsinde böyle lokum filan umarım diet dönemindede ağlarken görmeyiz =)

4. meVin

meVin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hacı yanlış anlama da 2 ayda cep patlacak kadar kası nasıl yaptın :D Hayırlı olsun bu arada yırtık pantolonun. Nicelerini yırtman dileğiyle :D

Son düzenleyen: Moderatör: 1 Ağustos 2010
    Red bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş