Bicepste ufak kırmızı lekeler ve morluk

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Steve Austin tarafından 6 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Arkadaşlar merhaba.Yaklaşık 3 4 aydır bicepsimde kırmızı lekeler vardı bunlara aldırış etmedim geçer dedim ama bugunki biceps idmanımdan sonra bicepste morumsu kısa bır çizgi gördüm sebebi nedir?Önemli bir şey midir?Şuan ağrı vs yok

---------- Post added at 15:39 ---------- Previous post was at 14:15 ----------

Hiç mi kimsenin başına gelmedi bi yardım edin

2. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Büyük ihtimal deri çatlaması.. korkulacak bir şey yok gelişmeye bağlı oluyor öyle şeyler :)

3. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Görüntü bu

Ekli Dosyalar:

4. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Deri catlaması demışsin ama tekrar fotografa bakıp cevap verırsen sevınırım.Çunku bana içerden bi hasar gibi geldi

5. brhmcr

brhmcr Guest

Facetede belirttigim gibi, zaten alerji olamaz tek bolge, biceps idmani sonrasi olmus, buyuk ihtimal kilcallarla ilgili bir sikinti.Buz tedavisi uygula, yarina kadar azalma yerine cogalma gorursen doktora gozuk.

6. car_26

car_26 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    herhangi bi darbemi aldı orası ? aynı görüntü elimin üstünde olmuştu benim sebebi darbe gelmişti üzerine.1-1.5 haftaya kadar geçmişti.

7. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Sanırım , derin büyüyen bicepsin için yer acmaya calisiyor . Zaman zaman bende de oluyor pek de önemsenecek bir şey olduğunu düşünmüyorum . Kısacası olumlu bir şey gibi gözüküyor lakin icinin hiçbir şekilde rahat etmeyeceğini biliyorum bu nedenle bir doktora danısmanda fayda var

Sayfayı Paylaş