Bicepslerimin büyümediğini düsünüyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve tugayztrkk tarafından 3 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. tugayztrkk

tugayztrkk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İzmir, Turkey
    Yaşim 16 boyum 173 kol ölçüm son ay 33cmydi.
    bicepslerimin büyüdügünü hissetmiyorum 3.aydayim basladigimda 30cmydi ilk ay32cm oldu 2.ay sonunda 33 oldu.suan 3.ayimin bitmesine 5gun falan kaldi arkadaşlarla öylesine bi ölcelim dedik yine 33cmdi çok moralim bozuldu butun antreman kotu gecti hatta .protein tozu kullanmaya basladim halbuki 20 gundur
    tavsiye verirmisiniz biceps antremanim soyle :
    4×8 ayakta z bar
    4×8 çekiç dumbell
    4×8 oturarak z bar
    4×8 normal dumbell hareketi

2. caglar103

caglar103 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yaz aylarında ölçü kaybı olabiliyor.

tugayztrkk bunu beğendi.
  3. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Bence 8x4 yerine 10-12 tekrar 3 set yap kolaysa eklersin zorsa azaltırsın

4. Tarık Soğukpınar

Tarık Soğukpınar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya
    Kardeşim ilk başlarda büyüme daha çok olacaktır. Doğal olarak ama bu zamanla yavaşlayabilir. Diyetine dikkat edip moralini bozma sadece sabır

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    73
    Sen BİCEPSLERİNİN büyümediğini değil, KOLLARININ büyümediğini düşünüyosun.. Kol ölçüsünü arttırmak için sadece kolun 3/1 ini kaplayan biceps çalışmak yetersiz kalıcaktır elbette, anladığım kadarıyla triceps çalışmıyosun, triceps çalışmamana rağmen gelişim iyi olmuş bence, triceps (arka kol) kolun 3/2 sini oluşturur, tricepsi geliştirmen kol ölçünü arttırmanda bicepse göre çok daha yararlı olucaktır, buda demek değilki yanlış anlaşılsın sadece arka kol çalışılsın.. triceps programın eksik sanırım, triceps eksikse başka hareketlerde eksiktir vücudun görünmeyen unutulan kaslarıda eksiktir diyerekten http://www.bodyforumtr.com/threads/body-buildinge-yeni-başlayanlar-için-1-ve-2-ay-programı.12393/ bu konuya göz atmanı tavsiye ediyorum..

ujohnz bunu beğendi.
  6. tugayztrkk

tugayztrkk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İzmir, Turkey
    1.gün göğüs-Önkol 2.gün sırt-arkakol 3.gün omuz-bacak benım programım böyle arkakol tabıkıde çalışıyoruz.dün tekrar ölçüm yapıldı ve kol 0.5cm büyümüş hocamdan birkaç tiyo aldım bırazda böyle denıcem bakalım sonuç ne olucak öncekı ay hasta oldugumdan gelemedıgım olmuştu bıde bılegımde bı sakatlık oldu ben bunlar yuzunden pek buyume olmadıgını dusunuyorum yorumlarınız için tesekku ederım abılerım sağolun :D

Sayfayı Paylaş