Bicepsimi sıkarken ani omuza giren feci ağrı.

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Cigabyte4 tarafından 4 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Az önce otururken bi bicepsimi sıkıyım bakıyım dedim. Kollarımı tam kaldırırken sol omuzuma bi ağrı girdi aniden çok fena. Kolumu biceps pozu vereck gibi yukarı ve arkaya doğru kaldırdığımda çok fena ağrıyor. Bu akşamda omuz antremanım var. :(( ne yapıcam ben yardım edim bu neden oldu durduk yere.

2. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    omuz ağrısı ile ilgili bir çok konu var. seninle aynı sorunu ben de yaşıyorum. kolumu kaldırınca omuz kasıma keskin bir acı giriyor ve bugün omuz antrenmanım var. pazartesi hastaneye gideceğim sen de gitmelisin

3. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    yalnız benim kasta değil ya kemik yada büyük ihtimalle kıkırdakta kas olsa yine iyi

4. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    bence ne olur ne olmaz doktora görün. ilerlerse daha çok başın ağrıyabilir işini garantiye al

5. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Yukarı ve arkaya doğru kaldırdıgımda ağrıyor dediğin zaman aklıma rotator cuff sıkışması geliyor. Yutuba rotator cuff test yazıp videolarda gösterilen pozisyonlarda sizdede ağrı oluyor mu bakın. Eğer rotator cuff ile ilgili bir problem ise bir kaç hafta çalışmaya ara vermek gerekebilir, bu süre boyunca da sıkışmayı iyileştirmek için bir takım egzersizler uygulanıyor. ayrıca ratator cuff egzersizleri ile de bu bölgeyi güçlendirmen gerekiyor. geçmiş olsun.

3:00 dakikada iskelet üzerinde gösteriyor

Cigabyte4 bunu beğendi.
  6. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Kaç aydır salona gitme hayali kuruyordum para biriktirdim bu hafta başladım daha 5 gün oldu omuzum sakatlandı hem param boşuna gidecek hemde sağlığım gitti , hemde durdukyere hiçbişe yapmadan :(

Sayfayı Paylaş