Biceps'de Bulunan Damar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Jecht tarafından 3 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Jecht

Jecht Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Herkese merhabalar. Aklıma takılan bir soruyu size sormak istiyorum. Yağ oranım oldukça az olmasına rağmen aşağıdaki resimde, biceps kasında bulunan damarım gözükmüyor. Biceps'imin yan taraflarında, köprücük kemiğinin çevresinde, göğüsümde, bilek ile dirsek bölgesi arasında, kalflarımda bulunan damarlar çok belirgin ve büyük iken aşağıdaki resimde görülen damarımın neden gözükmediğini merak ediyorum. Arada sırada antreman sırasında çok az görünüyor gibi oluyor fakat genel olarak bu damarım gözükmüyor. Benim için pek bir sorun olmasa da sadece nedenini merak ediyorum. Teşekkürler.
    Edit: Kolumun büyüklüğü ile bir ilgisi olabilir mi? Çünkü sağ ve sol kolum henüz 32 cm. Onu da belirtmek istedim. Ama kolu benden daha ufak olan kişilerde bu damarın belirgin olduğunu gördüğüm çok oldu.

2. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    genetik.benim arkadaşlımla kilomuz boyumuz aynı yağ oranlarıda aynı.onun kolları daha damarlıyken benim karın bölgem aşırı damarlı.aslında bendede var o bicepsteki damar :D bilemiyorum

3. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    ana arter o , bazı insanlarda farklı olabiliyor şekli şemali bu yüzden görünmüyor olabilir , genetik yani büyük oranda.

4. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    tamamen genetik yapi ila alakali...bir kolumda varken bir kolumda yok yag oraninm %8 civari

Sayfayı Paylaş