Biceps Ve Triceps Geliştiriken???

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve eyaslak tarafından 22 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. eyaslak

eyaslak Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhba benim kollarım daha ince 35 cm vede dahada geliştiriyorum şuan birşey belli deil gibi sıkmadığım sürece ama bu yeni programımda sürekli uzatma hareketi consantriation tarzı hareketler yapıuyroum hep uzatma gibi yani normalde pump yapsam daha iyi olmazmı?:arrow:

2. HANS

HANS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sürekli uzatma yapmicaksın tabii.şimdilik biraz uzat sonrada pumpe yaparsın.onu yapim bunu yapmim deme hepsinden yap programa göre hepsini al.falanca hareket çok faydalımış diye ona yüklenme..

3. Ferhat AYDIN

Ferhat AYDIN Yeni Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    0
    Bu iki kelimeye katılmıyorum. Geliştiremiyorum, başaramayacağım, yapamıyorum yok. Bir yerde eksik vardır. Beslenmende, çalışmanda...

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    uzatma dediğin hareket kası uzatıyormu veya kas uzarmı önce forum içinde bu bilgileri araştırmanı öneririm.ayrıca pump yapan özel bir harekette yok.uzman antrenörlerden eğitim alın.

bonatschi bunu beğendi.
  5. eyaslak

eyaslak Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anladim Teşekkür Ederim Ama Forumda Okumuştum Pump Yapiyor Bu Hareketler Diye Ondan Pump Dedim

6. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    her harekette pump yapılır.yani pump yapmak için özel bir hareket yok.antrenman sonunda uygulandığından kas bitme noktasındadır.ve senin hızınla orantılı olarak kan o kas grubuna hücum eder.

eyaslak bunu beğendi.
  7. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ayrıca pump her antrenmanda yapılacak diye bir kaide yok.kasları tükenmiş olabilir ve senin uyguladığın pump ters etki yapıp kas yıkımını zorlayabilir.her antrenmanda uygulamanı onermem.aslında zaten antrenmanı nizami yapıp kasları max kasılmaya uğrattığında bu pump gerçekleşiyor.Flexor'unda bahsettiği gibi önemli olan bu pump şiddetini kas üzerinde maximum süre tutabilmek.

Sayfayı Paylaş