biceps triceps uyumu ve skolyoz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve BODYBULDER tarafından 26 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

hangisi büyükk

1. biceps

53,7%
  2. triceps

46,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. koskor4141

koskor4141 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Skolyoz yok :) durul bozukluğu ola bilir aynı sorundan ben gittim doktora filim falan çekti bişi yok ağrı varsa sorun ola bilir ama yoksa duruş bozukluğudur takma. yağ oranın biraz fazla gibi kardiyo çalış bence

BODYBULDER bunu beğendi.
  2. faraway35

faraway35 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    bu kadar takma kafana isterse triceps büyük olsun nolcak ki kolun daha şişkin durur zatan bicesp tek parça triceps 3 parça demek triceps kolu daha dolgun gösterir :D takma bunları kafana boşver triceps biceps orantısını :D dengeli çalışman yeterli :)))

BODYBULDER bunu beğendi.
  3. tosunpaşa123

tosunpaşa123 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Skolyozun var. Doktora görün.

4. onurerkan22

onurerkan22 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    biceps daha çok gleişmiş bicepsi bu hale gelen birinin tricepleri seninkini 2-2.5 katı falan olur kardeş bel ile sorununa gelince skolyoz falan diyemeyecem tıbben teşhis koyamayız biz ama bir sorun var gibi göründü normal gelmedi bana görünmekten zarar gelmez. ve ayrı bi paragraf açayım yapıcı eleştiri olarak kabul et kasları büyüten sadece çalışma değildir zaten hatta payı daha bile azdır sen uykuna ve yemeklerine önem vermemiş olabilirsin onları düzenlersen kaslarda düzene girer

5. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Kendinizle kıyaslamak yerine sorduğu sorulara cevap verin veya iyi kötü yorumunuzu yapın.Kıyaslamaya gerek yok !

Sayfayı Paylaş