Biceps triceps arasında ağrı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve enter33 tarafından 16 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Geçen pazartesi biceps çalıstıktan sonraki gün, bicepsin sonu ile triceps arasındaki yerde, tuhaf bi ağrı basladı, her zaman olmuyor belli baslı hareketlerde geliyor. Ama sanki damar damar üstüne binmis gibi farklı bi ağrı kas ağrısına benzemiyor. Bazen basket oynarken, en çokta göğüs çalısırken oluyor. Nedir bu bi bilgisi olan varmı sizce ne yapmalıyım.:(

2. turanozdamar

turanozdamar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Aynısı bendede var bilen arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa iyi olur

3. ironaddict

ironaddict Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    13
    Bisep ile triseps arasında brachialis adlı bir kas bulunuyor. Bu kas genelde elleriniz neutral ( bir birine doğru) pozisyonda olduğu zamanlar aktif olarak devreye girer biseps hareketlerinde de destek kası olarak hummer curl hareketinde ise hedef kası olarak uyarılırr. Dolayısıyla baskette de shot ve dribling buna benzer hareketler olduğu için büyük ihtimalle zayıf brachialis size problem yaratır. Zamanla geçer daha fazla hummer curl ve reverse curl yaparak kası güçlendirebilirsiniz. Aynı anda da kolunuza önemli ölçüde hacim verir. Bu yüzden ihmal etmeyin

4. Omur_06

Omur_06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bende de olmuştu daha önce den bir kaç defa Genelde ısınmadan çalışınca olmuştu. Hocam yakı ile geçeceğini söylemişti yakı yapıştırıp dinlendirdim 4 5 günde geçmiş idi

5. Bymasterz

Bymasterz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Evet aynısını 1.5 ay önce yaşamıştım bench pressten sonra olmuştu ara verdim 1 hafta önce başladım su anda bi ağrı yok

Sayfayı Paylaş