Biceps programı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Doğu Fırat tarafından 4 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Doğu Fırat

Doğu Fırat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar.Yaşım 15.Foruma yeni katıldım daha öncedende bilmediğim,kafama takılan şeyleri burdan bakıyodum ve aranıza katılmaya karar verdim. Sorum şu ;

Geçen ayın biceps programı:
    Barbell curl 3x10
    Oturarak çift dumbbell 3x10 >>>>>>> (Sehpaya oturup dumbbelleri elleri ileriye bakıcak şekilde kaldırıp indirme)
    Concentration 3x10

Bu ayın biceps programı:
    Scot curl makinada 3x12-10-8
    İncline dumbbell curl 3x12-10-8
    Alternatif dumbbell curl 3x12-10-8

Sizce bu program nasıl arkadaşlar idare edebilicek bir biceps programı mıdır ? Ya da bundan daha iyi program önerileriniz var mıdır ? Varsa yazarmısınız :)

2. Mercurial

Mercurial Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    FOOTBALLER
    Yer:
    ATİNA
    Dostum çncelikle vücudun her bölgesinin temell kütle hareketleri vardır mesela göğüsün bench press bacağın squat gibi gibi sen Biceps kası için de bunu atlamışsın peki o hareket ne tabiki BARBELL CURL ÖZELLİKLE ez bar la yapmalısın BARBELL CURL-ALTERNATE CURL-HUMMER CURL-SCOTT CURL İDEAL PROGRAMDIR içi,nde barbell curl olmayan bir biceps programıı anlamsızdır aynen göğüs çalışırken bench press siz olmayacağı gibi tekrar lara gelecek olursak 12-10-8-6 yaparsın 10-8-8-6 yaparsın bu sana kalmışşş her sette kilo yu 2.5 kilo olsada artırmakk ta işin püf noktasıdır saygılar

Doğu Fırat bunu beğendi.
  3. Doğu Fırat

Doğu Fırat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Haklısın Mercurial programı ilk gördüğümde bende anlamsız bulmuştum. Yazdığın programı deniycem. Tesekkur ederim cevabin icin iyi sporlar :)

4. Mercurial

Mercurial Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    FOOTBALLER
    Yer:
    ATİNA
    ne demek hepimiz birbirimize yardımcı olmak için burdayız :) belki o arkadaş kendine göre üretken bir program olduğu için 12-15 tekrarı yazmıştır normal ama genel olarak piramit setler çok daha iyi sonuç verecektir

Sayfayı Paylaş