Biceps için Hacim Programı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve komprador tarafından 4 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. Gabortan

Gabortan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar konya sin nokyayi koyuyorum hacim icin barbell curl 4-6-8 sonra dumbell curl 4-6-8-ez bar curl 4-6-8 alternatif dumbell curl 4-6-8 bu programda izolasyon yok tamamen biceps i max buyutmeye yonelik ayrica brachial ve brachiorlodias da aktif bir şekilde calisir hammer curl yapmayinca brachial calismiyor saniyorlar halbuki boyle bise yok reverse curl yapmayinca brachiorlodias calismiyacak diye bir kani var zaten bu program brachial ve brachiorlodias i etkili bir şekilde vuruyor iyi sporlar:)

2. ozcanno

ozcanno Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Merhaba BN uzun ve zayıf biriyim 180 boy 63 kilom var ben sadece bir ay salona gittim iki ay dır da evde devam ediyorum aletim yok denecek kadar az ama toplam 3 ayda kollarim 27 den 31.5 e çıktı değişken bir bicimde çalışıyoru :););) bi programı bir iki hafta çalışıp baska bir program uyguluyprum bazen yuksek ağırlık az tekrar bazen düşük ağırlık çok tekrar veya super set yapıyorum :D:p

Sayfayı Paylaş