Biceps için bardak tutamayacak duruma geldiğinde antrmn olmştr diyorlar ya

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bebeqte5tur tarafından 19 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bebeqte5tur

bebeqte5tur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    :arrow:Merhaba bi kaç defa gördüm biceps antremanından sonra bardak tutamayacak kadar olmussa antremanın iyi geçmiştir demek diyorlar,,ben kuvvetimi gözle görülür şekilde artırdım yüksek kilolarda 10 8 yada 5 tekrar yapıyorum son harekette vurucu hareket oluyor zor bi hareketi sona saklıyorum,herşeye ragmen antreman sırasında çok yorulmuş olsamda,kaslarımda ağrı yanma bi antremandan yarım saat sonrasına kadar oluyor,yani bahsettiğiniz gibi bardak tutamama olayı olmuyor,birde eskiden dengesice 20 tekrar su hareketi 25 tekrar su hareketi bitene kadar su hareketi yapıcam diye kendimi şartlandırır ve antreman bittiğinde bardak tutamazdım gerçekten yinemi dengesizleşiyim,yardım istiyorum :)

2. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
  3. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    O olay genelde anrenmanın ertesı gunu olur..

4. bebeqte5tur

bebeqte5tur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    söylemek istediğim kasların yanmadıgı agrımadıgı için antremanı yarım yamalak mı yapmış oluyorum,gayette güzel çalıştım

5. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    1.Yanlış anlaşılmış

Hareketin seti bittiği an çay bardağını tutamamaktır o.

2.ise ertesi güne tutamicak kadar güçsüzse zaten koluna hayatındaki en büyük zararı vermişs,n demektir ki vücut buna zaten izin vermez.Kollardaki yakılma ve parçalamada oranlı olmalıdır fazla bicceps çalışmak asla mükemmel bicepsler anlamına gelmez aksine gelişmeyen 6aydır aynı ölçüde kalan bicepsler anlamıan gelir.

Kol kasları fazla özen istemeyen kaslardır 2-3 hareket yeter bunlarda önemli olan nizamiyet ve yavaş yapmaktır.Hareketler bittikten sonra kollarla ciddi oranda kasılma şişme oluyorsa bu iyi bir antremandır.

Sayfayı Paylaş